Rüyada ELMAS Görmek

Rüyada Elmasın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ELMAS Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ELMAS Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada elmas görmek, rüya sahibinin kafasını karıştırıp, onu ne yapacağını bilmez duruma düşüren konulara açıklık getireceğine ve rahat edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin içini kemirip duran korkuları ve endişeleri ile yüzleşmek ve sorunlarının üstüne gitmek suretiyle içine düştüğü bu sıkıntılı durumdan kurtulup, bunun neden daha önce yapmadığıyla ilgili olarak kendine kızacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi artık daha rahat ve daha kolay bir hayat sürecek, kendine olan inancı yerine gelecektir. Rüyasında elmas gören kişi, kafasındaki tüm gereksiz konulardan kurtulduğu için artık her işin üstesinden gelebileceğine inanacaktır. Çünkü bu sorundan kurtulması, bir zamanlar kendisi için bir atomu parçalamak kadar zor gibi görünüyordur.

Rüyada Elmas Almak
   Rüya sahibinin çok sıkıntılı olduğu bir dönemde, bir yakınının derdine derman olması ve imdadına yetişmesi anlamına gelir. Bu yardım kişiye, ilaç gibi gelecektir.

Rüyada Elmas Taşlı Yüzük Görmek
   Rüyasında elmas taşlı yüzük gören kişi, hırsı ve kararlılığı sayesinde büyük işler yapacak, düşmanlarını ve rakiplerini kudurtacak demektir.

Rüyada Elmas Yüzük Takmak
   Rüya sahibinin özel hayatının üçüncü bir kişi tarafından bozulmak isteyeceği fakat her iki tarafın da buna müsaade etmeyeceği anlamına gelir. Üçüncü şahıs amacına ulaşamayacak ve çiftleri ayıramayacaktır.

Rüyada Elmas Küpe Görmek
   Rüya sahibinin malından ya da parasından vereceğine tabir edilir. Rüyasında elmas küpe gören kişi, kendisi için paradan daha kıymetli olamayacak bir kimseye el uzatacak ve onu büyük bir batağın içinden çekip çıkaracaktır.

Rüyada Elmas Madeni Görmek
   Rüyasında elmas madeni gören kişi, bir hayır kurumuna bağış yapacak demektir. Bu kurum, darülaceze, çocuk esirgeme kurumu, kimsesizler yurdu, askeriye ya da sokak hayvanları derneği gibi kurum ve kuruluşlar olabilir.

Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :

Elmas görmek; iyi bir geleceğiniz olacağına

Birkaç elmasa sahip olduğunuzu görmek; maddi durumunuzun iyi olacağına işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada elmas görülmesi; kibirli ve gösterişi seven ve hiçbir özelliği de olmayan bir kadınla yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir elmas yüzük satın alıp parmağına taktığını görmesi; böyle bir kadınla evleneceğine, kişinin rüyasında bir elmas yüzüğü parmağından çıkarıp bir başkasına verdiğini görmesi; o kişinin hanımını boşayacağına yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :

Elmasçı görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Pırlanta.)

Seyyid Süleyman :
   Elmas ve pırlanta görmek; mağrur ve kibirli, görünüşünden başka hiç bir meziyeti olmayan muzır, eziyet eden, debdebeye, gösterişe meyilli bir kadın ile tabir olunur. Bir elmas yüzük alıp parmağına takan, böyle bir kadınla evlenir. Yüzüğü parmağından çıkarıp birine veren; karısını boşar. Kadın başkasıyla evlenir. Lekesiz parlak taş; güzel kadına, lekeli ve donuk elmas ise; çirkin kadına delalet eder.
Bazıları demişlerdir ki: Rüyada elmas ve pırlanta görmek iyi değildir. Çünkü faydasızlığa, gösterişe, tantanaya ve dışarıya meyilli olmaya işarettir. Bir rivayete göre birçok elmasa malik olan; ihtiyaca duçar olur.
Kirmani demiştir ki: Rüyada elmas ve pırlanta ile yapılmış süslenmiş ziynetler görmek, erkek için üzüntü, kadın için ferah ve sevinçtir.

MollaCami Tabiri :
   Rüyada elmas görmek mağrur, kibirli, görünüşten başka hiç bir meziyeti olmayan, gösterişe yönelen bir kadına işarettir. Bir elmas yüzük alıp parmağına taktığını gören, böyle bir kadın ile evlenir.

Etiketler; elmas taşı elmas madeni elmas topladığını elmas görmek diyanet elmas satmak elmas kolye elmas çalmak yeşil elmas görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir HayrolaRüya Hayrola alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi