Rüyada EMMEK Görmek

Rüyada Emmenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada EMDİĞİNİ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada EMMEK

EMDİĞİNİ Görmek


   Rüyada emmek genel anlamda rüyanın içeriğine, görülen diğer sembollere veya nesnelere, olaylara göre yorumlanmalıdır. Tabiri diğer nesne veya olgularla olan ilişkisine bağlıdır.

Rüyada Süt Emmek
   Kişi kendisini büyük hali ile süt emerken görüyorsa bu aileden maddi anlamda hala destek aldığına, tek başına ayakları üzerinde duramadığına delalettir. Annesinden süt emdiğini gören kişiler gerçek yaşamlarında kararlarını verirken her zaman başkalarının etkisi altında kalırlar ve bu yüzden kendi istekleri değil, başkalarının arzuladıkları bir hayatı yaşarlar. Başka birinden süt emdiğini gören kişiler ise maddi anlamda başkalarına bağımlı hale gelirler. Süt emmek aynı zamanda İslami olarak kişinin helal lokma yediğini ve hayatı boyunca haramdan hep uzak duracağını ve sevabı bol biri olarak anılacağını işaret eder.

Rüyada Bir Hayvandan Süt Emmek
   İslami olarak rüya sahibinin çok büyük bir günah işlediğini ve yaptığı hatalardan, günahlardan ders çıkarmak yerine harama daha çok yaklaştığını işaret eder. Hayvandan süt emdiğini görmek kişi için genellikle hayra yorulmaz ve başına gelecek kötü işlere yorulduğu gibi, rüya sahibinin kendisinin de yasal olmayan işlere karşı bir yatkınlık içinde olduğunu bildirir.

Rüyada Zehir Emmek
   Rüyada bir yılandan zehir emdiğini görmek çok büyük bir düşmanı alt etmek ve büyük başarı elde etmek anlamına gelir. Bir yılan tarafından ısırılmış birinin zehrini emdiğini görmek ise, gerçek hayatta o kişiye yapılacak önemli bir yardıma, bir başkasının hayatını kurtarmaya ve dini olarak da çok büyük bir sevap işleyip, hayır duası almaya delalet eder.

Diyanet Ruya :
   Rüyanızda bir kadının memesini emdiğinizi görmeniz kadının malından istifade edeceğinize, kişinin rüyasında bir çocuğun meme emdiğini görmesi; o çocuğun rızkının bol olacağına, kişinin rüyasında emdiği memeden süt yerine kan geldiğini görmesi; o kimsenin haram yollardan mal kazanacağına işaret eder. İmam-ı Nablusi'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında başka birisinin kendisini emdiğini görmesi; o kimsenin kendi malından yararlanacağına, milletin malından istifade edeceğine böyle bir rüyanın görülmesi delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Birini emmek ondan mal almaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Süt.)

Seyyid Süleyman :
   Rüyada emmek; mal almaya delalettir. Bir kadının memesinden emmek; onun malından istifade etmeye işarettir. Bir kimsenin organlarından birini emmek; o şahsın malından hissedar olmaya delalet eder. Bir çocuğun meme emdiğini görmek; onun rızkının bol olacağını ifade eder. Çocuğun emdiği memeden süt yerine kan çıkarsa, haram mal kazanacak demektir.
Abdulgani'en Nablusi demiştir ki: Rüyasında başka biri tarafından emildiğini görenin malından, emen kişi faydalanır. Rüya aleminde birinin memelerini emdiğini gören, o şahsın karısının malından istifade eder. Burnundan emerse, onun parasından faydalanır. Uyluğundan emerse, emdiği kişinin ailesinin ve sülalesinin malından faydalanır. (Ayrıca Bkz. Süt Emmek ve Süt Emzirmek)

MollaCami Tabiri :
   Rüyada birisinin kendisini emdiğini görse, emen insan o kimseden mal alır. İki memesini emse, o insan o kimsenin hanımından mal alır. Eğer onun burnunu emse, o insan o kimsenin sevdiği birisinden mal alır.

Etiketler; memesinin emildiğini eşinin göğsünden eşinden süt kendi göğsünü memenin emilmesi eşinin memesini eşinin göğsünü emmesi vajina parmak şeker anneyi boyun dudak dilini sevgilinin dilini kadının dilini bir kızın dilini erkek göğsü emmeki kulak birinin kulağını memeden cinsel organ cinsel organını cinsel organı erkeklik organı eşinin cinsel organını kendi cinsel organını rüyada kadın cinsel organı rüyada kadın cinsel organını rüyada pipi rüyada yalamak ayak parmağı rüyada karısından süt rüyada taşak yumurtalık yumurtalıklarını yumurtalıkları yarak emdiğimi emdiğimi ruyada tenasul uzvu rüyada avret yerini rüyada zehir rüyada yılan zehrini rüyada yılanın zehrini rüyada penis penisimi penisini görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir HayrolaRüya Hayrola alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi