Rüyada EMZİRMEK Görmek

Rüyada Emzirmenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada EMZİRDİĞİNİ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada EMZİRMEK Rüya Tabirleri


   Rüyada emzirmek insanın şefkat ve merhamet duygularının açığa çıkmasıdır. Gerçek yaşamınızda insanlara yardım edebilir, onların önlerindeki engelleri kaldırabilir ve dostlarınıza güç vererek hayırlı işler işleyebilirsiniz.

   Rüyada kendi bebeğinizi emzirdiğini görmek, bebeğinizin ileride çok başarılı olacağına işaret eder. Bu rüya çocuğunuzun yüksek bir makama ulaşacağına delalet eder.
Bir kadının rüyasında kendi memesinden süt emdiğini görmesi, çocuklarının mallarını harcayacağının habercisidir. Böyle bir rüya görmüşseniz, çocuklarınız adına yaptığınız yatırımlar konusunda dikkatli olmalı ve bu yatırımlara dokunmamaya önem vermelisiniz.

Rüyada Birisini Emzirmek
   Rüyada birini emzirmek Hamile kadınlar için tabir olunmaz. Hamile kadınlar genellikle rüyalarında bebekle ilgili birçok şey görürler. Bu tarz rüyalar psikolojik olarak tabir edilir ve bir anlama işaret etmedikleri düşünülür.
   Rüyada kadın, erkek, bebek ya da çocuk herhangi birini emzirmek, amaçlarınız konusunda şansınızın pek de yaver gitmeyeceği bir döneme girdiğinize işaret eder. Bu nedenle eğer yatırım yapmayı yada mal veya mülk satın almayı düşünüyorsanız, bu planlarınızı ileri bir tarihe ertelemenizde fayda olacaktır.

   Bu rüyanın alternatif bir diğer tabiri ise geçim zorluğu yaşayacağınız yönündedir.
Bir kadının rüyasında bir erkeği emzirdiğini görmesi mal varlığını bir erkekle paylaşacağına yorulur. Erkeğin emdiği süt miktarı ise malın ne kadarının erkeğe geçeceğinin işaretidir. Eğer çok fazla süt emmişse bu durumda rüyayı gören kadının çok malı harcanacak demektir.

Rüyada Çocuk Emzirmek
   Rüyada süt içme yaşını geçmiş bir çocuk emzirdiğini görmek, rüya sahibinin hapse gireceğine delalet eder. Bu rüyanın bir diğer tabiri ise rüya sahibinin hafif bir hastalık atlatacağı yolundadır.

Erkeğin Çocuk Emzirmesi
   Çocuk emzirdiğini gören bir erkek, gerçek yaşamında bazı sıkıntılı olaylar atlatacak demektir.

Süt Emmek
   Rüyada kendisinin emzirildiğini gören kişi hapse düşer. Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya son derece hayırlıdır. Bir kimsenin kendisinin emzirildiğini görmesi, başkalarının yardımlarıyla hanesinin bereketleneceğine işarettir.

Bir Hayvanın Memesini Emmek
   Eğer herhangi bir hayvanın memesinden süt emdiğinizi görmüşseniz yakın zamanda kısmetleriniz açılacak demektir.
Kirmani rüyada süt emmekle ilgili güzel yorumlar yapmıştır. Rüyada süt emdiğini gören kişinin malı artar. Eğer eti yenilmeyen domuz, köpek, kedi gibi hayvanların memesinden süt emmişseniz, elde edeceğiniz mallar helal yoldan gelmeyecek demektir. Eğer eti yenen inek, koyun gibi hayvanların memesinden süt emmişseniz, bu durumda mallarınız helal yoldan hanenize girecek demektir.

Hasta Birinin Süt Emdiğini Görmesi
Gerçek yaşamında hasta olan bir kişinin rüyasında süt emdiğini görmesi hayırla yorumlanır. Bu rüya hasta olan kişinin yakın zamanda şifa bulacağının işaretidir.

Annesinin Memesini Emmek
   Bir kimsenin kendi annesinin memesinden süt emdiğini görmesi makamının yükseleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Emmeye Uygun Olmayan Yerden Süt Emmek
   Eğer süt emmek için bir insanın uygun olmayan bir azasını emmeye kalkmışsanız, bu rüya, sonuca zor ulaşacağınız işlere girişeceğinize delalet eder.
Cabir’ul-Magribi memesi bulunmayan insan veya hayvandan süt emen bir kişinin yakın zamanda paraya sıkışarak birinden borç isteyeceğine fakat bu kişinin kendisine istediği borcu vermeyeceğine delalet eder.

Kendi Elinden Süt Emmek
   Kendi elinden süt emdiğini görmek son derece hayırlı bir rüyadır. Çabalarınız ve emekleriniz sonuç verecek ve geleceğiniz bolluk, bereket ve sefa içerisinde geçecek demektir.
Süt emdiği halde süt çıkmadığını görmek, kısmetinin bir süre azalacağına işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek
   Rüyayı gören kişinin vefa ve saygı gösterdiği, emek verdiği, baktığı, üzerinde emek harcadığı kişilerden de aynı değeri göreceğine ve özellikle ileride yani yaşlılığında gösterdiği vefanın katbekat karşılığını alacağına alamet eder. Aynı zamanda, işlerin iyi gitmesi ile anne baba bakımının üstlenileceğine, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına delalettir.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Emzirmek
   Kişinin birine yapacağı bir iyilik ve hayır sebebiyle aralarında ömür boyu kopmayacak bir bağ kurulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi öylesine makbul bir yardımda bulunacak ki yardım ettiği kişiler onu ömür boyu hem iyi günde hem kötü günde arayacak soracak demektir.

Rüyada Memeden Süt Gelmesi
   Toplum içinde çok muhterem bir kimse olarak bilinmeye işaret eder. Rüya sahibi sahip olduğu insaniyet, anlayış, olgunluk, bilgelik, kibarlık ve asalet sayesinde insanların büyük saygı duyduğu ve mukaddes kabul ettiği bir insan olacaktır. Toplumda en üst rütbeye gelineceğine yorulur. Ayrıca, iş dünyasında çok büyük bir mevkiye sahip olunacağına, bu sayede yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına yorulur.

Rüyada Köpek Emzirmek
   Rüyayı gören kişinin toplumdaki tabulara, baskıya ve yaptırıma rağmen inandıkları konusunda çok büyük cesaret gösterdiğine ve bu konuda herkes meydan okuduğuna ve asla taviz vermediğine yorulur. Rüya sahibi bildiği doğruları haykırabilecek kadar yürekli bir insandır.

Rüyada Özürlü Bebek Emzirmek
   Kişinin sevdiğinden değil mecburi olduğu için yerine getirdiği ve ömrünün sonuna kadar da getirmekle yükümlü olacağı bazı görevlerine delalet eder. Rüya sahibinin kaderine boyun eğmek zorunda kalıp istemese de kabul edemeyeceği bazı gerçeklerin varlığına işaret eder.

Rüyada İkiz Bebek Görmek Emzirmek
   Gönülden geçenleri yaşama şansına sahip olunacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatta elde etmek istediklerinden yana gözünün hiç bir şeyde kalmayacağı içinden geçenin ve gözünün gördüğünün kendisine her daim lütuf edileceğine alamettir. Kişi, her akşam yastığa kafasını çok mutlu ve huzurlu koyacaktır.

Rüyada Kedi Yavrusu Emzirmek
   Rüyayı gören kişinin korumacı bir karakteri olduğuna yorulur. Rüya sahibinin yaşamın kutsallığına inandığına, yardıma çok açık olduğuna ve her türlü canlıyı yaşatma çabası ve sorumluluğu taşıdığına delalet eder.

Rüyada Torununu Emzirmek
   Kişinin uzun, keyifli ve huzurlu yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi güzel bir ömür sürecek, ailesiyle bir arada olacak, etrafından kendisini çok seven ve kendisine çok değer veren kişiler olacak, hiçbir arkadaşından ve dostundan da ihanet görmeyecek demektir.

Rüyada Kuzu Emzirmek
   Adil bir kimse olunması demektir. Rüya sahibinin güçsüzü ve haklıyı savunduğuna, insanların zayıf olanı sömürmelerine izin vermediğine, hakkaniyetli tavrı ile haktan taraf olduğuna yorulur.

Rüyada Dişli Bebek Emzirmek
   Rüyayı gören kişinin çok önemsediği ve el üstünde tuttuğu bir insan tarafından enayi yerine konmasına işaret eder. Yani rüya sahibinin karşına çıkacak ve uyanık geçinmeye çalışacak bir kimsenin gerçek yüzünü ona maddi manevi emek harcadıktan sonra fark edeceğine ve geç olacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine alamettir.

Rüyada Büyük İnsan Emzirmek
   Hayatta vazgeçilemez olan bir kimsenin kaprisinden ve derdinden tükenildiği anlamına gelir. Rüya sahibinin çok sevdiğinden değil fakat arada kan bağı olan kan bağı yoksa bile istese de koparamayacağı bağları olan bir erkeğin ya da bir kadının nazının artık çekilmez boyuta gelmesine ve kişinin ne yapsa onu memnun edemez olmasından usanacağına yorulur.

Rüyada Bebek Emzirmek Ve Kusması
   Yaptıklarını inkar edecek kimselerin varlığı demektir. Rüya sahibinin tüm özverilerine rağmen kendisinden nankörlük ve ihanet göreceği, onun ekmeğini yediği halde ona gözünü bir an bile kırpmadan zarar verecek bir takım insanlara alamet eder. Aynı zamanda, iş konusunda anlaşma sağlanamayan bir durumdan ötürü bazı tartışmaların odağına çekilmeye, ekonomik bir durgunlukla uğraşmaya ve işlerde yoğun stres altında olmaya yorumlanır.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Emzirmek
   Kişinin yeni tanışacağı, aşina olmadığı, yanında başkaları tarafından daha önce konuşulmuş olduğu için duyduğu fakat tamamen bihaber olduğu çok güzel, kutsal ve özel bazı duygular yaşayacağına ve yaşamla ilgili harika diye tanımlayacağı tecrübeler edineceği anlamına gelir. Ayrıca, bazı kişiler tarafından çok kıskanılan ve büyük ses getirecek bir projeye hayat verileceğine işaret eder.

Rüyada Bekarken Bebek Emzirmek
   Rüyayı gören işinin öğrenildiğinde rezil olacağını ve hayatının biteceğini düşündüğü bir sırrının ortaya çıkmasına ya da hiç bilgisi ya da alakası olmadığı halde bazı art niyetli kimselerin iftirasına uğrayacağına bu durumu da sineye çekemeyerek çok yıpranacağı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Öksüz Bebek Emzirmek
   Kişinin gönlünü alacağı, evini yapacağı, ekmeğini kendileriyle bölüşeceği genç, yaşlı, sağlıklı ya da sağlıksız insanların varlığına ve onlardan alacağı hayır dualarına işaret eder. Aynı zamanda, yapılacak hayır işleri sayesinde birçok insana yardımcı olunacağına ve edilen bütün duaların Allah katında kabul göreceğine alamet eder.

Rüyada Kimsesiz Bebek Emzirmek
   Rüya sahibinin öyle olmadığı halde kendisine hem annelik hem de babalık yapacak gariban bir insanın karşısına çıkacağına yorulur. Aile, hısım ve akrabalarını kaybetmiş, ortada kalmış birine büyüklük yapmak, onu aç açıkta biçare bırakmamak ve makûs bir kaderi değiştirerek bir kimsenin kahramanı olmak demektir. Kişinin birine nefes ve hayat olarak çok kutsal bir görevi üstlenmeye gönüllü olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yılan Emzirmek
   Kişinin çok güçlü, yenilmez ve imana gelmez diye düşündüğü birinin kendisine muhtaç hallere düşmesine kişinin de bu kimseden merhametini esirgemeyeceğine ve Allah adına kendisine yardım edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin bir drama kayıtsız kalmayacağına ve hayatta her şeyin insan için olduğunu bir kez daha anlamasına neden olacak bir olaya şahit olarak kendi adına da önemli ve büyük dersler çıkaracağına yorulur.

Rüyada Muhabbet Kuşu Emzirmek
   Müşkülü olan bir kimsenin zaruretini gidermek demektir. Rüyayı gören kişinin çok güçsüz ve savunmasız bulduğu birini koruması altına alacağı ve onun her türlü ihtiyacını gidermeyi kulluk görevi bileceği anlamına gelir. Bunu yapmak rüyayı gören kişiye de çok iyi gelecek ve rüya sahibi kendini daha çok sevecektir.

Rüyada Doğmamış Bebeğini Emzirmek
   Daha ortada herhangi bir belirti yokken biraz acele davranıp büyük hayallere kapılmaya yorulur. Rüya sahibi için bu durumun alışkanlık olması halinde sürekli hayal kırıklıkları yaşaması kaçınılmaz olabilir bu nedenle dereyi görmeden paçayı sıvamamakta her zaman fayda vardır.

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Emzirmek
   Kişinin gücünü, yaşam sevicini, umutlarını ve beklentilerini alıp götürecek üzücü bir olayla karşılaşacağına, bunun da kendisini çok etkileyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yüreğini acıtacak bir durumda kalması anlamına gelir.

Rüyada Fare Emzirmek
   Birçok insanın yapmak isteyip toplum baskısından ya da ayıplanmaktan korktuğu için yapamadığı bir işe cesaret edip ilk adımı atmaya ve ardından çok kişinin bu yoldan gitmesine yorulur. Sanki herkes rüya sahibinin atacağı ilk adımı bekliyormuş gibi olacaktır. Ayrıca, bu yolun birçok kişiye ekmek ve kazanç kapısı olacağına işarettir.

Seyyid Süleyman :
   Bazı tabircilere göre bu rüya; kadın için hayır, erkek için, şer hüzün ve aşağılanmalıdır. Bir kadının kendi evladını emzirmesi; çocuğun büyük mertebeye kavuşacağına, şan sahibi olacağına delalettir.

   Cabir'ül Mağribi'ye göre bir çocuğa meme verdiğini gören erkek, hapse girer.

Etiketler; çoçuk emzirme diyanet erkek çoçuk emzirme bekar birinin bebek emzirmesi bebek emzirmek ama süt gelmemesi memeden süt gelmesi bebek emzirmek süt gelmesi bebek emzirmek ve sütün aktığını erkek bebek emzirmek süt gelmesi görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir HayrolaRüya Hayrola alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi