Rüyada ENSE Görmek

Rüyada Ensenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ENSE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ENSE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ense görmek, rüya sahibinin minnet hissettiği kişilerin varlığına işaret eder. Kendisi için fedakarlık yapmış, emek harcamış, zor günlerini atlatması için her türlü fedakarlığı göstermiş, kendisine malından ve parasından vermiş bir kimse üzerinden açıklanır. Bu rüya bazen de rüya sahibi için kötü düşünceleri olan ve arkasından kötü söz söyleyen ve kötü düşünen kimselerin olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Ense Tıraşı Görmek
   Rüyada ense tıraşı görmek, rüya sahibinin kendisine hiç kimsenin yapmayacağı kadar büyük bir iyilik yapacak ve büyük insanlık örneği gösterecek bir kişinin çıkacağına ve bu kişi sayesinde sıkıntılarının biteceği ve gözyaşının kuruyacağı anlamına gelir.

Rüyada Ense Kılı Görmek
   Rüyada ense kılı görmek, rüyayı gören kişinin varlıklı olmasına rağmen yine de yokluğa düşeceğine işaret eder. Kişinin yüksek olan gelirini yanlış işlere yatırması nedeni ile onu her ay başka yerlere ödemek zorunda kalacağına ve çok parasızlık çekeceğine alamet eder.

Rüyada Ensede Yara Görmek
   Rüyada ensede yara görmek, rüya sahibinin kendine olan güvenini ve inancını yitireceğine, maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına, sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Boyun Görmek
   Rüyada boyun görmek, hayırlı ve uğurlu olacak işler yapmaya ve şeytanın bacağını kırmaya işaret eder. Kişi, korkaklığını üzerinden atacak, cesaretini toplamayı başaracak ve bu sayede kendine olan inancını geri kazanacaktır. Artık kimse başarısının önünde duramayacak ve kendisine mani olamayacak demektir.

Rüyada Boynuna Kolye Takmak
   Rüyada boynuna kolye taktığını görmek kadın için de erkek için de hayra alamet eder. Mutluluk verecek gelişmeler yaşamaya, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle karşılaşmaya, onlardan vefa, sevgi ve hayır görmeye delalet eder. Kötü ve acı günlerin biteceğine, huzurlu günlerin geleceğine yorulur.

Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :

Rüyada ensenize tokat atıldığını ve ensenizin kabardığını görmek; vuran kişiden menfaat elde edeceğinize

Ensenizde çok tüy olduğunu görmek; borçlanacağınıza

Ensesindeki tüyleri tıraş ettiğinizi görmek; borçtan kurtulacağınıza işarettir.

İbrahim :

Ensenize tokat attıklarını ve ensenizin kanadığını görmek; biriyle sorun yaşayacağınıza ve bundan zarar göreceğinize işarettir.

Cabir Mağribi :

Bir kimsenin yüzünün ensesine döndüğünü görmek; o kimsenin münafık olduğuna işarettir.

İhya Rüya Tabirleri : Normal, sağlıklı ve dolgun ense güç ve çetin işlerin üstesinden gelmeye, mali durumun iyileşmesine, Zayıf, yaralı yahut şeklen çirkin olan ense borca, zillete ve korkuya, Ensesini tıraş ettirmek borcunu ödemeye, Birinin ensesine dikkatle bakmak o kimseniin ayıbını aramaya delalet eder.

Seyyid Süleyman :
Bkz. Boyun.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada boyun mülke işarettir. Rüyada ense görmek, kötülemek, ilerlemek, gerilemek, izzet, zillet ya da borç gibi adamın arkasından söylenen şeylere işarettir. Ensenin kalın ve beyaz veya güzel kokulu yahut berrak ve parlak bir nur yada demirden olması gibi, hayra işaret eden bir şeyin meydana geldiğinin görülmesi, şükür etmesine işarettir. Eğer bu rüyayı gören mütevelli ise, kadri yücelir veya borcunu öder. Eğer ensesini aşağı bükmüş veya ensesinde yara, çıban ya da pranga gibi şey bulunduğu görülse, bu rüya o kimsenin zelil, hakir, korkulu olmasına ve borçlanacağına işarettir. Bazen de görülen ense, kişinin ayıp ve kusurlarnı bileceğine işarettir. Bir kimse rüyada ensesinin kalın olduğunu görse, o kimsenin kendi hakkında Allah (C.C.) in takdir ettiği şeye sabır ve tahammül etmesine işarettir. Rüyada ensesinin kalın olduğunu gören kimse kaçar. Rüyada ensesinde kıl olduğunu gören kimsenin, malı olduğu halde borçlu olduğunu eğer ensesinde kıl olmasa, onun iflas ettiğine işarettir.Rüyada ensesinin kılını tıraş ettiğini gören kimse, üzerinde bulunan emaneti yerine teslim eder ve borcunu öder.

Etiketler; ense traşı olmak ense kıllarının uzadığını ense saçını uzun ense öpmek ensede şişlik kendi ensesini tıraş etmek ensede sivilce ense kesilmesi görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir HayrolaRüya Hayrola alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi