Rüyada ESANS Görmek

Rüyada Esansın Görülmesi rüyasında görmenin dini ve islami tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, rüyasının yorumu yorumları ne demek HayrolaRüya
Rüyada ESANS Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ESANS Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada esans görmek, çekici ve güzel biri haline gelmek, başka kişiler tarafından beğeniyle karşılanmak, girilen her ortamda isminden söz ettirmek ve ilgi toplamak anlamına gelir. Rüya sahibinin işindeki başarılara bir yenisini daha ekleyeceğini ve bu dönem içinde şansının da yüksek olacağını, elini atacağı pek çok girişimden en iyi sonuçlarla ayrılacağını ve terfi veya tayin gibi beklenilen bir haberin tez zamanda alınarak kişiyi mutlu edeceğini de alamet eder. Genç bayanlar için kısmetlerin dolup taşacağını ve çok iyi kimselerle arkadaşlıklar kurulacağını, erkekler için de çapkınlıkla geçecek bir dönemi tabir eder. Evli kişiler için kendilerini çok kıskanan bir eşe sahip olduklarını ve zaman zaman kıskançlık nedeni ile çıkacak tatlı atışmalara, kavgalara da alamettir.

Rüyada Esans Sürmek
   Sağlık konularında kendisine çok iyi bakan rüya sahibinin hem bedenen, hem de ruhen kendisini çok iyi hissettiği bir döneme girdiğine işarettir. Her konuda isteklerini net olarak ifade eden, amaçları doğrultusunda ilerlerken hiçbir engele takılmayan ve gözünü budaktan esirgemeyerek cesaretle hareket eden kişinin geleceğinin de oldukça parlak olacağını bildirir. Hayırlara vesile olan rüya, huy olarak da çok beğenilen biri olunacağına, düşmanların zayıflayacağını ve kişinin rahat bir nefes alacağını bildirir.

Rüyada Esans Almak
   Güzel koku veren bir esans almak, bekar erkekler için herkesin güzelliğine hayran kaldığı bir bayanla beraberlik yaşayacak olmalarına ve evlenmelerine, bekar bayanlar için de çapkınlığı ile kötü bir şöhrete sahip biriyle flört etmeye ve kıskançlık sorunları yaşamaya alamet eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada esans görülmesi; gizli bir işin meydana çıkacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında esans süründüğünü görmesi; o kimsenin bir arkadaşından veya ev halkından gizlendiğine, bir sırrının açığa çıkacağına, kişinin rüyasında evdeki aile fertlerinden birinin veya eşinin esans süründüğünü görmesi; ona ait bir sırrı öğreneceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında çarşıdan esans satın aldığını görmesi; o kimsenin başka birisine ait bir sırrı ev halkına söyleyeceğine, kişinin rüyasında bir esans şişesi görmesi; o kimsenin bir takım olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Kişinin rüyasında esans ve kolonya gibi güzel kokulu şeyler görme-sı; o kimsenin yakında ulaşacağı bir mutluluğu müjdeler.

İhya Rüya Tabirleri :
   Bakınız; Güzel Koku.

Seyyid Süleyman :
   Bkz. Koku.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada esans görmek, mala işarettir. Bazı tabirciler de İzzet, şeref ve ululuğa erişmeye işarettir, dediler.Güzel koku süründüğünü gören kimse, iki kişi tarafından övülür. Bazen de bu rüya o kimsenin hac etmesine ve bir erkek çocuğunun olmasına işaret eder.

Etiketler; rüyada güzel koku sürmek, rüyada esans hediye etmek, rüyada güzel koku koklamak, rüyada güzel koku hediye almak, rüyada güzel koku sıkmak, rüyada güzel koku hissetmek, rüyada kolonya şişesi görmek, rüyada birinin eline kolonya dökmek

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi