Rüyada EŞARP Görmek

Rüyada Eşarbın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada EŞARP Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada EŞARP Görmek


   Rüyada eşarp görmek, rüya sahibinin yumuşak başlılığına, anlayışına, hoş görüsüne ve güler yüzlülüğüne işaret eder. Rüya sahibi başına gelen iyi şeyleri de kötü şeyleri de yaratana bağlayarak, payına düşene hiç ses çıkarmadan, isyan etmeden yaşayışı ile tabir edilir. Rüya sahibi elindekilerle yetinmesini bilen, haline her zaman şükreden, Allah’tan kendisi için her zaman sağlık ve huzur isteyen kişi olarak tasvir edilir. Çünkü rüya sahibi için en büyük servet de zenginlik de sağlık ve huzurdur. Rüyada eşarp görmek alçak gönüllü ve naif kişilere delalet eder.

Rüyada Eşarp Örttüğünü Görmek
   Rüya sahibinin anne ve babasının rızasını alarak, hayatı ile ilgili güzel ve önemli bir adım atacağına ve bu işten de mutluluk ve başarı ile çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda hayırlı evlatlar ve kalabalık aile sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Eşarp Hediye Almak
   Allah katında tövbekar olmaya, kırılan gönülleri yeniden kazanmaya, hak yoluna bir daha hiç ayrılmamak ve günah işlememek üzere geri dönmeye tabir edilir. Rüya sahibi özeleştiri yaparak, kendine dışarıdan bakmayı başaracak ve tüm eksiklerini fark ederek kendini tamamlamaya çalışacak demektir.

Rüyada Eşarp Kaybetmek
   Eski dostlarla bir araya gelmeye ve nostalji yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi, çocukluğunu geçirdiği yerlere gidecek, oradaki çocukluk arkadaşları ile bir araya gelerek zaman zaman mutluluk zaman zaman hüzün yaşayacak demektir.

Rüyada Eşarp Dağıtmak
   Varlık ile tabir edilir. Rüya sahibinin varlık içinde olan eşinden ya da eşinin ailesinden göreceği yardım sayesinde onlarla birlikte kendisinin de kalkınacağına ve zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Eşarp İğnesi Görmek
   İç açıcı haberler almak ve karlı işlere girmek sureti ile huzur, mutluluk ve para sahibi olmaya tabir edilir.

Etiketler; rüyada eşarp hediye almak, rüyada mavi eşarp görmek, rüyada pembe eşarp görmek, rüyada sarı eşarp görmek, rüyada ipek eşarp görmek, rüyada kendini kapanmış görmek, rüyada siyah başörtü taktığını görmek, rüyada oyalı yazma görmek

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi