Rüyada FANUS Görmek

Rüyada Fanusun Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada FANUS Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada FANUS Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fanus görmek, rüyayı gören kişinin, daha önce yaşamış olduğu bazı olaylardan ötürü kendisini insanlardan uzak tutmaya çalıştığına, bu yüzden yalnız kalmayı ve mümkün olduğunca insanlardan uzak durmayı istediğine ve yakın zaman içinde bu yüzden bazı sorunlar yaşasa bile bu kararından vazgeçmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisini çok şaşırtacak ve kalbini çalacak bir kişiye karşı daha açık olması ve içinden geçenleri rahatlıkla söylemesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Fanus İçinde Balık Görmek
   Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok hayırlı bir hal alacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Fanusta Süs Balığı Görmek
   Rüya sahibinin, işlerinin yeteri kadar iyi bir şekilde ilerlemeyeceğine, bu yüzden istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına ve kendisini büyük bir boşlukta hissettiği bir anda yüzünü güldürecek haberler alacağına tabir edilir.

Rüyada Cam Fanus Görmek
   Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkanlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünya evine girip mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Akvaryum Görmek
   Rüyayı gören kişinin, aile hayatında da iş hayatında da çok büyük sorunlar ile başa çıkmak zorunda kalacağına delalet eder.

Etiketler; rüyada fanus kırılması, rüyada turuncu balık görmek, rüyada süs balığı görmek, rüyada cam görmek, rüyada akvaryum görmek, rüyada akvaryumda balık görmek, ruyada balik gormek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi