Rüyada FAYTON Görmek

Rüyada Faytonun Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada FAYTON Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada FAYTON Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fayton görmek, rüya sahibinin, yapacağı yer değişikliğine ve girişeceği yeni işlere yorumlanır.  Başarı kazanmak için gösterilen çabanın karşılığının alınacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine delalet eder. Aynı zamanda, yapılan değişiklikle birlikte taze fikirlerin ortaya çıkacağına ve bu fikirleri benimseyen insanlarla yeni işlere girişileceğine yorulur.

Rüyada Faytona Binmek
   Rüyada faytona binmek, eğlence amaçlı yapılan ve hoşça vakit geçirilen gezintilere ve yolculuklara yorulur. Yolculuk sonunda rüya sahibinin yeni fikirler ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada Faytoncu Görmek
   Rüyada faytoncu görmek, aile hayatında ve iş hayatında karşılaşılan güçlüklerin çözümlenmesinde, sorunların çözülmesinde ve engellerin aşılmasında destek olacak insanların varlığına ve bu durumun rüya sahibinin kendisini mutlu ve güvende hissetmesine sebep olacağına işaret eder.

Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :

At koşulmuş fayton görmek; mutluluğa

İnek veya sığır koşulmuş fayton görmek; mutluluğa..

Eşek koşulmuş fayton görmek; aptalca hikayelere işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada fayton görülmesi yolculuğa işaret eder. Bir kişinin rüyasında bir faytonla bir yerlere gittiğini görmesi; o kimsenin yeni bir işe teşebbüs edeceğine, eğer faytonu çeken atlar beyaz ise; o işi başaracağına, atlar siyah ise başaramayacağına, eğer atlar al ise yarı yoldan geri döneceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri :
   Faytona binip gezinti yaptığını görmek ruh ve gönül eğlendirmeye, faydalı seyahate. Faytoncu insanı dinlendiren ve onun ağırlığını paylaşan dost ve insanlara delalet eder.

Etiketler; rüyada faytonla gezmek, rüyada faytonda gelin görmek, rüyada sevgiliyle faytona binmek, ruyada fayton surmek, rüyada atsız fayton görmek, rüyada faytondan düşmek, rüyada beyaz atlı fayton görmek, ruyada fayton gormek ne demek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi