Rüyada FELAK Görmek

Rüyada Felakın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada FELAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada FELAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada felak görmek, sıkıntı yaratan ve sorun çıkartan durumların Allah’ın izni ile yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına ve iş hayatında kazanılan başarıları çekemeyen kişiler tarafından yapılan ayak oyunlarının ortaya çıkarılacağına işaret eder.

Rüyada Felak Suresi Görmek
   Maddi sorunlar ile geçen bir dönemin yakın zaman içinde sona ereceğine, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine ve hiç beklenmeyen bir anda büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada Felak Suresi Okumak
   Çok hayırlı bir rüyadır. Alınan çok hayırlı ve başarılı kararlar sayesinde işlerin çok daha iyiye gideceğine, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine tabir edilir.

Rüyada Felak Suresi Okuduğunu Görmek
   Kişinin iş hayatında yaşadığı zor günlerin ve kötü olayların yakın zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine yorumlanır.

Rüyada Felak ve Nas Sureleri Okumak
   Aile bireyleri arasında yaşanan sorunların çözüme kavuşacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına işaret eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   İmam-ı Nablusi'nin yorumuna göre: Bir kişinin rüyasında Felak Suresini okuduğunu veya bir başka okuyandan dinlediğini görmesi; o kimseye eğer sihir yapılırsa tesir etmeyeceğine, illet ve hastalık nedir bilmeyeceğine ve dünyanın bütün şerlerinden emin olacağına işaret eder.

Seyyid Süleyman :
   İbn-i Şirin diyor ki: Bu Sure-i Serifeyi rüyasında tilavet eden veya tilavet olunduğunu gören kimseye sihir yaparlar. Fakat, o bundan zarar görmez.
Kirmani diyor ki: İllet ve afattan kurtulur. Dünyanın şerrinden emin olur. Haset ve fesat kimseler rüya sahibine zarar veremez.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Hasetten yani kıskançlardan ve kadın şerrinden, emin olur. Bol rızka ve mala kavuşur.

Abdulgani ise şöyle söylüyor: Iyi hal sahibi olur. Duası kabul edilir ve düşmanına galip gelir. Insan ve şeytan şerrinden, haset edenlerin zararından muhafaza olur. Kıskanılacak kadar çok mala kavuşur.

Etiketler; rüyada nas okumak, rüyada cin görüp felak nas okumak, rüyada felak suresini okuyamamak, rüyada felak suresini okumak nedir, rüyada korkup felak nas okumak, rüyada felak nas ayetel kürsi okumak, rüyada ayetel kürsi suresi okumak, rüyada nas felak okumak diyanet nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi