Rüyada FETÜS Görmek

Rüyada Fetüsün Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada FETÜS Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada FETÜS Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fetüs görmek, rüyayı gören kişinin, hayatı içinde daha iyi bir şekilde hareket etmek, daha mutlu yaşamak ve hayallerine kavuşmak için çok daha dikkatli ve daha can alıcı çalışmalar yapması gerektiğine, ancak bu şekilde hareket ederse kendisi için en doğru ve en iyi şeyi yapacağına ve bu sayede sorunlarını çözüp başarı kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Cenin Görmek
   Rüya sahibinin, aile hayatı ve iş hayatı içinde çok daha iyi günler geçirmek için kendisine iyi bakması ve vereceği kararları defalarca gözde geçirip en doğru kararı vermesi gerektiğine, eğer kararlarını düşünmeden verirse çok kötü durumlara düşebileceğine ve büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayabileceğine ve kendisini hiç istemediği olayların içinde bulabileceğine işaret eder.

Rüyada Bebek Görmek
   İş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntılı günleri herhangi bir kayıp olmadan atlatan rüya sahibinin, işlerinde çok büyük başarılar kazanacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine delalet eder.

Rüyada Doğum Görmek
   Rüyayı gören kişinin, kendisini yepyeni bir hayata hazırladığına, bunun için çok çalışıp gecesini gündüzüne kattığına, eline geçen her kuruşu köşe bucak saklayacağına, bu sayede kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına ve insanların takdir ettiği bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Embriyo Görmek
   Rüya sahibinin, iş hayatının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, istediği her şeye kavuşacağına, sorunlarını bir kenara atacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına tabir edilir.

Etiketler; rüyada cenin bebek görmek, rüyada anne karnında cenin görmek, rüyada cenin görmek diyanet, rüyada erkek cenin görmek, rüyada cenin ölüsü görmek, ruyada embriyo gormek, rüyada canlı cenin görmek, rüyada elinde cenin görmek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi