Rüyada FİŞEK Görmek

Rüyada Fişeğin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada FİŞEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada FİŞEK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fişek görmek, aile hayatında ve iş hayatında çok zor ve sıkıntılı durumlar yaşayan rüya sahibinin, çok büyük sorunlar ve üzücü olaylar ile karşılaşacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, bazı kişiler ile gireceği çok büyük bir işte ortak olduğu kişilerin pek tekin kişiler olmadığı ortaya çıktığında büyük bir zarara uğramadan ortaklığın son bulacağına rivayet eder.

Rüyada Fişek Atmak
   Çok şanslı ve kısmetli bir kişi olan rüya sahibinin, el atacağı bütün çalışmaları hiçbir sorun yaşamadan çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançları yine kendi işine yatırım yapacağına, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına ve zor zamanlar geçirdiği bazı işleri iptal ederek oradan kalan zamanını diğer işlerine vereceğine alamet eder.

Rüyada Fişek Almak
   Rüya sahibinin, sevdiği bir kişi ile arasında çıkacak bir sorundan ötürü uzun bir süre boyunca kendisini iş hayatına veremeyeceğine, bu yüzden çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine işaret eder.

Rüyada Fişek Patlaması
   Zor bir dönemden geçen rüya sahibinin, işlerinin yakın bir zamanda istediği bir şekilde ilerlemeye başlayacağına, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına ve bu işleri gerektiği gibi yönlendirerek eskisi gibi büyük kazanç sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Havai Fişek Görmek
   Rüyayı gören kişinin, etrafında yer alan enteresan insanlar ve karşısına çıkan garip olaylardan ötürü sıkıntılı günler geçirdiğine, bu duruma rağmen yine de iş hayatında çok hayırlı ve sevinçli olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve mutlu olacağına yorulur.

Etiketler; rüyada av fişeği görmek, rüyada fişek patlaması, rüyada fişek doldurmak, rüyada fişek almak, rüyada fişek satın almak, rüyada boş fişek görmek, rüyada işaret fişeği görmek, rüyada av tüfeği görmek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi