Rüyada FUAR Görmek

Rüyada Fuarın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada FUAR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada FUAR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fuar görmek, yaşadığı olumsuzluklardan hiç ders almadığı gibi sürekli olmayacak hayaller kuran ve boş hayallerin peşinden giden, her seferinde eli boş dönen, tüm maddi, manevi gücünü bu işlere ayırarak sonuçta büyük hayal kırıklıkları yaşayan rüya sahibinin alışkanlıkları yüzünden uzun süre daha zarar göreceğini işaret eder. İş yaşamında gereksiz açılımlara, yanlış zamanda şirketi büyütmeye yönelik hamleler yapılacağına da alamet olan rüya, en uygun koşulları beklemenin ve kimseye danışılmadan, tek başına hareket edilmemesinin uyarısı olarak da görülmelidir.

Rüyada Fuar Alanında Çalışmak
   Rüyada fuarda çalıştığını veya görev yaptığını görmek, çalışma düzeni zor olan bir göreve atanmak ve kişinin gecesinin gündüzüne karışması sonucunda kendisini kötü hissetmesi anlamına gelir. Aşırı bedensel yoğunluk ve fazla ayakta kalmaktan dolayı bazı sağlık sorunları ile karşılaşan rüya sahibinin bir müddet daha bu yoğun tempoda çalışmak zorunda kalacağına ve başka bir iş arayışına gireceğine de yorumlanır. İyi yaşam şartlarına sahip olmak için kişinin fazla fedakarlık yaptığını ve sağlığını dahi düşünmeden hareket etmesinin sonucunda sıkıntıya düşeceğini de işaret eder.

Rüyada Fuara Gitmek
   Rüyada fuara gittiğini görmek, merak duygusu sayesinde kişinin iş yaşamını geliştirerek çok iyi bir konuma yükseleceğini ve geleceğini şimdiden planlayarak erken yaşta zengin bir insan haline geleceğini işaret eder. Fuara gittiğini görmek planlanmış bir tatile veya yolculuğa, evlilik düzenlemelerine, kişinin her ayrıntıyla ilgilenerek yaşamındaki her şeyin mükemmel olmasını sağlamak istemesine delalettir.

Etiketler; rüyada fuarda gezmek, rüyada kitap fuarı görmek, rüyada kitap fuarına gitmek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi