Rüyada GAMZE Görmek

Rüyada Gamzenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GAMZE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada GAMZE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gamze görmek, genel olarak her açıdan çok şanslı biri olunduğuna, hayat boyu kısmetsizlik yaşanmayacağına, kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına alamet eder ve her kim bu rüyayı görürse muradına erer. Hayırlara vesile olan rüya, sağlıklı evlatlara sahip olmak, mal ve mülk konusunda çok varlıklı biri haline gelmek, istenilenlerin daha fazlasına kavuşmak demektir. Rüya sahibinin hizmetçilerinin olacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, lükse ve bolluğa, daim olan rızka, ganimet elde etmeye alamettir. Yüklü mirasların da habercisi olan rüya, talihi açık olan kişinin zenginliğini daha da artıracağına yorulur. İslami olarak vefalı bir eşe sahip olmak, güzelliği ile dillere destan birine aşık olmak manasına da gelir.

Rüyada Gamzesi Olduğunu Görmek
   Çenesinde gamze olduğunu görenler büyük işlerde görev alırlar ve genellikle devletin en üst kademelerinde yetkili bir amir olarak çalışırlar. Zorluk çekmeden, her türlü işte başarı yakalamak, fırsatların bolluğu ile macera dolu bir hayat yaşamak anlamındadır. Yanağında gamze olduğunu görenler büyük bir aşk yaşarlar ve kendilerini çok seven, ne isterse yapan, sadık, anlayışlı, herkesin gıpta ettiği bir eşe sahip olurlar.

Rüyada Gamzeli Çocuk Görmek
   Evladı olanlar için çok hayırlıdır ve çocuklarının geleceklerinin son derece güzel olacağına, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına yorumlanır. Annesine ve babasına hürmet eden, sevip sayan, hatır bilen evlatlara sahip olmak, hayattan istenen her şeye en güzel haliyle kavuşarak mutlu olmak demektir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir dostunuzun yüzünde gamze olduğunu görmeniz; yaptığınız bir işi kıskananların bulunduğuna ve size engel olmaya çalıştıklarına, eğer gamze gördüğünüz yüzde aslında gamze varsa; işlerinizin yolunda gideceğine ve dostlarınızın yardımını göreceğime delalet eder.

Etiketler; rüyada yanakta gamze görmek, rüyada kendi yüzünde gamze görmek, rüyada yüzünde gamze görmek, rüyada gamzeli kız görmek, rüyada kendinde gamze görmek, rüyada gamzeli birini görmek, rüyada gamzeli bebek görmek, rüyada gamze ismi görmek, rüyada gamzeli erkek görmek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi