Rüyada GAR Görmek

Rüyada Garın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GAR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GAR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gar görmek, eve gelecek kalabalık misafirle ilişkilendirilir ve telaş içinde geçecek günleri haber verir. Yoğun bir iş yaşantısına, kişinin fiziksel olarak çok fazla yorulacağına ve bu süre içinde sağlığını ihmal etmesi nedeniyle sorunlar yaşayacağını da bildirir. Genellikle kötüye yorulmaz ancak, fazla sosyallik nedeni ile çalışılan işe veya öğrenime gereken ilginin gösterilemeyecek olmasının ilerleyen zamanlarda kişi için bazı olumsuzlukları da beraberinde getireceğine alamet eder. Bekarlar için çok kalabalık bir aileye mensup biriyle yaşayacakları aşkın, kişiye büyük sorunlar getireceğini, karışanın çok olması nedeniyle de sık sık arızalar çıkacağını bildirir. Evli kişiler için, kişinin eşinin sorumsuz davranışlarının ve savurgan yapısının ailenin maddi durumuna olumsuzluklar yaşatacağını, bu konu hakkında ikazlarda bulunan kişinin eşiyle arasında az da olsa kırgınlıklara sebep olacağını delalet eder.

Rüyada Otobüs Garı Görmek
   Kişinin ailesinden uzak kalacağı bir işe gireceğine ve bu iş nedeni ile çok uzun zaman hasret çekeceğine, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine işarettir. Hayırlı ama bir o kadar da meşakkatli bir yolculuk yapılacağına, sonucun kişi için hayırlı olacağına, bir süre sıkıntı çekilecek olsa da elde edilen mutluluk sayesinde kişinin sıkıntı duymayacağına alamettir. Yetişkin çocukları olanların, bir müddet çocuklarından ayrı kalacaklarına da delalettir.

Rüyada Tren Garı Görmek
   Uzun vedalaşmaların yaşanacağı dönemi işaret eder ve kişinin istemeyerek de olsa bir yolculuğa çıkmak zorunda kalacağına, iş için gidilecek bir ülkede, aile hasretine dayanamayarak geri dönüleceğine ve var olan işten ayrılıp başka bir iş arayışına girileceğine alamet eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir gara girdiğinizi görmeniz; bir yolculuğa çıkacağınıza, rüyanızda garda bir trene bindiğinizi fakat trenin hareket etmediğini görmeniz; teşebbüs edeceğiniz bir işinizde başarıya ulaşamayacağınıza delalet eder. Eğer tren hareket etmiş ise; bu rüya aksine tabir edilir. Rüyanızda bir tren garında sıra sıra vagonlar gördüğünüzü ve hiç birine binmediğinizi görmeniz; birçok iş düşündüğünüz halde hiç birini yapmaya karar veremediğinize delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada gar görmek, seyahate çıkmaya işaret eder. Bazen de gar görmek ayrılığa işarettir. Gar görmek haber almayla da tabir edilir.

Etiketler; ruyada tren rayı gormek, ruyada kendini tren istasyonunda gormek, rüyada tren istasyonu görmek ne demek, rüyada tren beklemek görmek, rüyada tren garına gitmek, rüyada metro istasyonunda beklemek, rüyada metro istasyonu görmek, rüyada tren istasyonu görmek nedir nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi