Rüyada GARDIROP Görmek

Rüyada Gardırobun Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GARDIROP Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GARDIROP Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gardırop görmek, iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Hane içinde yaşanacak tatsızlıklara, huzursuzluklara, fikir ayrılıklarına, ağız dalaşına tabir edilir. Rüya sahibinin, işlerindeki verimin ve performansın düşmesi yüzünden önemli oranda maddi güç kaybedeceği bu nedenle de gelirinin çok kısıtlanacağı, faturalarını ödeyemez olacağı hatta temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamaz hale geleceği şekline yorumlanır. Kısmet ve gelir kapılarının kapanacağına delalet eder.

Rüyada Gardırop Düzeltmek
   Rüyada gardırop düzelttiğini gömek, rüya sahibinin fikir değiştirmesi anlamına gelir. Kişi iş hayatında hangi alana yönleneceği, hangi alana yeteneği olduğu, hangi işi yaparsa doğru olacağı ve sermayesinin hangi sektöre yeteceği ile ilgili olarak bazı belirsizlerden kurtulacak ve kesin bir karara varıp adım atacaktır.

Rüyada Gardırop Yerleştirmek
   Rüyada gardırop yerleştirdiğini görmek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili çok önemli ve geleceğini etkileyecek bir iş yapması, kafasında planladığı işin başına geçmesi anlamına gelir.

Rüyada Yeni Gardırop Görmek
   Rüyada yeni bir gardırop görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağı bir evlilik yapmasına, huzur, mutluluk, keyif, bolluk ve bereket içinde yaşamasına delalet eder.

Rüyada Eski Gardırop Görmek
   Rüya sahibinin yapacağı bir işte bildiği yoldan gitme fikri ile hareket edeceğine, başarısız olunan bu işte daha temkinli adımlar atıp, kendine yeniden bir şans verip, bu kez olur inancıyla yola koyulmasına işaret eder.

Rüyada Gardırop Boşaltmak
   Rüyada gardırop boşalttığını görmek, rüya sahibinin öncelik verdiği bir işi erteleyip askıya alacağına, kendisi için daha acil ve önemli olan bir duruma müdahale etmek için harekete geçmesine tabir edilir. İşler kısa sürede yine eski haline dönecek ve her şey yoluna girecektir.

Rüyada Gardırop Yıkılması
   Rüyada gardırop yıkıldığını, devrildiğini görmek iyi değildir. Muhtemel bir iflasa, iş ya da kazanç kaybına işaret eder. Sıkıntılı ve zor günler yaşanacak demektir.

Etiketler; rüyada gardropta elbiseler görmek, rüyada gardrop görmek diyadinnet, rüyada gardrop düzeltmek, rüyada gardrop düzenlemek, rüyada gardrop kırıldığını görmek, rüyada gardrop yerleştirmek, rüyada gardrop devrilmesi, rüyada beyaz gardrop görmek, kardolap, kardolabı, gardolap, gardolabı, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi