Rüyada GARDİYAN Görmek

Rüyada Gardiyanın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GARDİYAN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GARDİYAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gardiyan görmek, hayal kırıklığına, korkuya, üzüntüye ve göz yaşına rivayet edilir. Rüya sahibinin özellikle de evlilik hayatında başarısızlık ve mutsuzluk yaşayacağı ile açıklanır. Kötü ve anlayışsız kimselerle karşılaşmaya, onlara uyarak başını derde sokmaya, sağlığından olmaya işaret eder. Bu durum rüya sahibinin kendi eli ile kendi huzurunu kaçırmasına neden olacak demektir.

Rüyada Hücreye Kapatılmak
   Rüyada hücreye kapatıldığını görmek, rüya sahibinin şanssız, kısmetsiz ve üzgün olacağı bir dönem geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin en büyük acıyı sevdiklerinin ve güvendiklerinin eli ile yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Hücre Görmek
   Rüyada hücre görmek, yalnızlaşmaya ve toplumdan soyutlanmaya alamet eder. Rüya sahibinin emekli olacağına ya da işini artık çocuklarına devredeceğine işaret eder. Kişi, yılların verdiği yorgunluğu kendisi ile baş başa kalmak isteyerek atacak ve kafa dinlemek isteyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Zindan Görmek
   Rüyada zindan görmek, uğursuzluktur. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine delalet eder. Rüya sahibi zor ve çetin günler geçirecek, sağlığı ve geçimi bozulacak demektir.

Rüyada Zindana Atılmak
   Rüyasında zindana atıldığını gören kişinin bütün işleri alt üst olacak, rakiplerine yenilecek, ticareti sekteye uğrayacak ve kazancı önemli oranda düşecektir. Rüya sahibinin hayırsız kişilerle karşılaşması, malından, mülkünden ve parasından olması anlamına gelir.

Rüyada Zindana Girmek
   Bir kişi rüyasında kendinin zindana girdiğini görürse eğer, o kişinin hayatında şimdiye kadar hiç yaşamadığı kadar kötü günlerin yaşanacağına, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Mahkum Olmak
   Rüyada mahkum olduğunu görmek, sonucunun mutluluk getirmesi beklenen bir işin beklendiği gibi olmayacağına ve kişinin hüsran yaşayacağına alamet eder.

Diyanet Rüya Tabiri
   Bir kimsenin rüyasında bir ceza evinde bulunduğunu ve orada bir gardiyanla konuştuğunu görmesi; o kimsenin sıkıntı içinde olduğuna, rüyasında gardiyanlardan birisinin kendisine bir söz söylediğini görmesi; o kimsenin içinde bulunduğu sıkıntıdan kısa süre sonra kurtulacağına, kişinin rüyasında bir gardiyanın kendi sini bir hücreye kapattığını görmesi; o kimsenin işlerinin ters gideceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında kendisinin bir hücreden çıkarıldığını görmesi; o kimsenin sıkıntılarının geçeceğine, rüyasında bir gardiyan tarafından cezaevinden dışarıya salıverildiğini görmesi; o kimsenin artı bütün sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri
   Zindancı görmek, kabir kazan kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri
   Rüyada gardiyan görmek sıkıntıya işaret eder.Gardiyanların kendisini bir hücreye kapattığını görse maddi ve manevi zarara uğrayacağına işaret eder.Gardiyan görmek, zalim kocaya ve huysuz bir kadına da işaret eder.

Etiketler; rüyada gardiyan olduğunu görmek, rüyada gardiyanla konuşmak, rüyada kadın gardiyan görmek, rüyada bayan gardiyan görmek, rüyada kendisini gardiyan görmek, rüyada kendisini gardiyan olarak görmek, ruyada gardiyanla konusmak, rüyada gardiyan görmek neye işarettir nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi