Rüyada GARSON Görmek

Rüyada Garsonun Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GARSON Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GARSON Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada garson görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı bir sıkıntıyı ya da ortaya çıkan bir sorunu çözüme kavuşturacak bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkanları kullanarak çözeceğine rivayet eder.

Rüyada Garson Olmak
   Rüya sahibinin, çok büyük umutlar besleyerek girdiği bir işte ortaya çıkan bazı aksilikler yüzünden zor durumlara düşeceğine, bu durumlardan kurtulmak için kendisine bir bilgi geleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı ve ortaya koyacağı çalışmalardan kazanacağı paralar sayesinde çok rahat bir şekilde geçineceği bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Garson Olduğunu Görmek
   Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok iyi bir gidişata sahip olduğuna, bu sayede eline çok büyük kazançlar geçtiğine, kendisi için uzun zamandan beri düşündüğü bir işe gireceğine, bu işle birlikte kendisini rahat bir hayata götürecek bir yola gireceğine ve eş, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Uşak Görmek
   Rüya sahibinin, iş hayatında hiç beklemediği kadar kötü bir durumla karşılaşacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına ve hiç hesaba katmadığı bazı olaylar ile karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Hizmetçi Görmek
   Rüyayı gören kişinin, sıkıntı çekeceği bir dönemden çıktıktan sonra işlerinin çok iyi bir hal alacağına, elinde bulunan imkanları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine alamet eder.

Diyanet Rüya Tabiri
   Rüyanızda bir lokantada bir garsonun size yemek verdiğini görmeniz; bir memuriyete veya yeni bir işe başlayacağınıza yorumlanır. Kişinin rüyasında bir garsonun kendisine su getirdiğini görmesi; o kimsenin bir mal veya paraya kavuşacağına işaret eder.


MollaCami Tabiri
   Garson, güzelliği, elbisesi ve güzel kokuşu nispetinde habere işaret eder.Yüzü ekşi bir garson gören kimse korkutucu bir haber işitir. Kendini bilmez hafif meşrep bir garson gören, üzüntü, keder ve fakirliğe düşer. Çıplak bir garson gören kimse ticaretinde zarar eder ve rezil olur.Rüyada garson görmek, rütbeye, şerefe ve düşmandan kurtuluşa, bazen de mal ile tabir edilir.

Etiketler; rüyada garson olduğunu görmek, rüyada kendini garson olarak görmek, rüyada garsonluk yapmak, rüyada garsonluk yaptığını görmek, rüyada erkek garson görmek, rüyada garsonla tartışmak, rüyada garsonla konuşmak, rüyada garsonla kavga etmek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi