Rüyada GASP Görmek

Rüyada Gaspın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GASP Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GASP Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gasp görmek, rüya sahibinin yapacağı bir haksızlığı ya da kasti hareketi gösterir. Rüyanın genel durumu göz önünde bulundurulmalı ve yorumlar ona uygun şekilde yapılmalıdır. Gasp görmek, genel manada uğranılacak bir haksızlık kadar, kişinin yaptığı bir haksızlığa veya büyük yanlışa da alamet olduğundan diğer rüya elementleri ile birlikte yorumlanması doğru olacaktır.

Rüyada Birinin Malını Gasp Etmek
   Kötücül düşüncelerin kişiye hakim olduğu bir dönemin içinde bulunulduğuna dikkat çeken rüya, yasa dışı durumlar içine girmeye ve kişinin yasalarla başını derde sokacak eylemlerde bulunmasına delalettir. Onaylanmayan, kanunlar nazarında suç unsurları barındıran işlerle uğraşmanın, rızkını kolay yollardan kazanmak için harama el uzatmanın ve başkalarının sırtından haksız kazanç elde etmenin işareti olarak görülür. Tanıdığı birini gasp ettiğini görmek ise, o kimseye gerçek hayatta yapılacak bir fenalığa ve alınacak bedduaya, aile tarafından dışlanmaya alamet eder.

Rüyada Gasp Edildiğini Görmek
   Kimler tarafından gasp edildiği hatırlanmıyorsa, kişinin düşmanları tarafından hiç ummadığı bir anda bozguna uğratılacağına alamet eder. Tanıdığı kişiler tarafından gasp edilmek ise, gerçek hayatta da o insanlar tarafından görülecek bir fenalığın, bu kimseler tarafından çıkarılan büyük dedikoduların işaretidir.

Rüyada Gasp Edilen Birine Yardım Etmek
   Hayatını başka insanların özgürlüğüne adamak isteyen rüya sahibinin mesleki olarak avukatlık, polislik veya hakimlik gibi alanları seçeceğine ve bu yönde eğitim almak için uğraşacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına delalettir. Evrensel değerlere sahip bir karakteri olan rüya sahibinin ününün yurt dışına çıkacağına ve pek çok başarı elde ederek ismini daha da yukarılara taşıyıp, zirveye çıkacağına yorumlanır.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada başka birisinin malını gasp etmek evlenmeyi arzu eden kimse için yapılacak nikahın bozulacağına veya haram malın ya da temeli faizden olan bir malın eline geçmesine delalet eder. Halbuki faiz haksızlıktır. Nitekim Cenab-ı Hak: «Aranızda (birbirinizin) mallarınızı haksız sebeplerle yemeyin.» (Sûre-i Bakara, âyet 188.) diye buyurmuştur. Gasp etmek ise haksızlıktır.

Etiketler; ruyada gasp edilmekten kurtulmak, rüyada gasptan kurtulmak, rüyada gasp edilmeye çalışılmak, rüyada parasının gasp edilmesi, rüyada başkasının gasp edildiğini görmek, rüyada bıçakla gasp edilmek, rüyada gasptan kaçmak, rüyada gaspçı dövmek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi