Rüyada GAZETE Görmek

Rüyada Gazete Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GAZETE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GAZETE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gazete görmek, bir ulusun ülke gündemi ile alakadar olmaya işaret eder. Rüya sahibi siyaset, spor, kültür ve gezi konularıyla ilgilenen, ülkesinde olan bitenden haberdar olmak için her akşam mutlaka ajanslardan haberleri alan kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi, çevresinde olan biten her şeye karşı duyarlıdır ve başkalarının hayatını da takip eder.

   Rüyada gazete görmek, o yerde yaşayan kişilerin tamamını ilgilendirecek bir karmaşaya da delalet eder. Bazı rüya tabirlerine göre, rüyada gazete görmek o bölgede yaşayan halkın, başkana karşı ayaklanacakları anlamına geldiğini söyler.

Rüyada Gazete Almak
   Rüyasında gazete aldığını gören kişi, gelecekte yaşayacağı bazı şeyleri şimdiden öngörme şansına sahip olacak yani bir aile büyüğünden alacağı bir haber ya da işiteceği bir söz ile hayatta kendisini bekleyen bir olayın farkına varacak ve kafasındaki eksik taş yerine oturacak demektir.

Rüyada Gazete Okumak
   Rüya sahibinin ilgi duyduğu ve yetenekli olduğu alanla ile ilgili bir seminerin, konferansın ya da etkinliğin gerçekleşeceğine ve rüya sahibinin de heyecan ile bu etkinliklerden birine katılacağına işaret eder.

Rüyada Gazete Okuyan Birini Görmek
   Rüya sahibinin bu kişiden iyi ve hayırlı haberler alacağına ve mutlu olacağına işaret eder. Gazeteyi okuyan kişi, rüya sahibinin tanıdığı biri değilse o halde bu kişi kendisinden uzun zamandır haber almadığı birisi olabilir.

Rüyada Gazete Parçası Görmek
   Rüya sahibinin daha sonradan pişman olacağı bir iş yapmasına ve af dilemesine tabir edilir. Kişi yaptığı hatayı daha sonra fark edecek ve çok utanacak demektir.

Rüyada Gazete Dağıtmak
   Rüyasında gazete dağıttığını gören kişi helal yollardan ekmeğini kazanan, çalışmaktan elleri nasır tuttuğu halde sahip olduğu bir lokma için bile Allah’a şükreden kişi olarak değerlendirilir.

Diyanet Rüya Tabiri
   Rüyada gazete görülmesi genellikle haberle tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında gazete okuduğunu görmesi; o kimsenin uzak bir tanıdığından bir haber alacağına, rüyasında gazete alıp da okumadan bir yere koyduğunu görmesi; o kişinin kötü bir söz işiteceğine, kisinin rüyasında bir gazeteyi alıp onunla bir paket yaptığını görmesi; 0 kimsenin kendisini ilgilendirmeyen bir habere şaşıracağına, fakat biraz da üzüleceğine böyle bir rüyanın görülmesi işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri
   Geçmişin tek yanlı muhasebesine, geçici heves ve gayretlere, yalan olduğu so adan çıkan haberlere delalet eder.


MollaCami Tabiri
   Rüyada gazete görmek, haber almaya veya ülkede bazı olayların çıkacağına işaret eder.

Etiketler; rüyada gazete parçası görmek, rüyada gazete okuyan birini görmek, rüyada gazete kağıdı görmek, rüyada gazeteye çıkmak, rüyada gazete dağıtmak, rüyada gazetede kendi resmini görmek, rüyada resmi gazete görmek, rüyada gazetede adını görmek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi