Rüyada GAZİNO Görmek

Rüyada Gazinonun Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GAZİNO Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GAZİNO Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gazino görmek, kişinin iş yaşamında rahatlaması ve eline geçen düzenli gelirin artması ile rehavete kapılmasına, zevk ve eğlenceye fazlaca düşkün olmasıyla ailesini ihmal etmesine işaret eder. Gazino gören kimseler hayatın nimetlerinden yararlanmak için her türlü fırsata hemen sahip olmak isterler ve çoğu zaman ellerindekilerin kıymetini bilemezler. Düzenli yaşamını riske atacak girişimlerde bulunacak olan rüya sahibinin yakın arkadaş ve aile çevresi tarafından ikaz edilmesine de tabir edilir. Kısa süren bir yanlıştan dönmek, yeniden eski hayat düzenine kavuşmak ve geçici de olsa çapkınlık yapmak ve evli olanlar için bu sebepten ötürü eşiyle arasında sorunlar yaşanacak olması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gazinoya Gitmek
   Sadece bugününü düşünerek hareket eden rüya sahibinin yaptığının yanlış olduğunu fark ettiğinde elinde avucunda bir şey kalmadığını görerek üzüntü yaşayacağına, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine yorumlanır. Bir süre boyunca düzen kurmak konusunda güçlük çekileceğine ancak sabırla hareket edilmesi halinde istenilen sonucun alınacağına da alamettir. Gazinoya gittiğini gören kimselerin hayatlarında, kendilerinden sürekli olarak menfaat sağlamaya çalışan ve haksız kazanç elde etmek için her türlü ahlaksızlığa bulaşan kimseler olur. Yanlış ilişkilere sahip olunduğunun altını çizen rüya, kişinin içinde bulunduğu ortamlarda ve arkadaş seçiminde dikkatli olması gerektiği konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada Gazinoda Eğlenmek
   Yaşanan güzel bir gelişmenin veya alınacak iyi bir haberin rüya sahibi tarafından fazlaca abartılacağına ve sevinçten kaynaklanan rahatlamayla beraber işlerin askıya alınacağına alamettir. Eğlenceye düşkün olmak sonucunda maddi imkanların har vurup harman savrulmasıyla yaşanacak mali krizin de habercisidir.

Diyanet Rüya Tabiri
   Rüyada bir gazino görülmesi genelde sıkıntıya yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir gazinoda şarkı söylediğini görmesi- o kimsenin keder ve sıkıntılarının dağılacağına ve dünyada rahat bir ömür süreceğine yorumlanır.

Etiketler; ruyada gazinoda para kazanmak, rüyada gazinoda çalışmak, rüyada gazinoda çalıştığını görmek, rüyada gazinoya gitmek, rüyada pavyon görmek, pavyonda çalışmak, pavyona gitmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi