Rüyada GEBELİK TESTİ Görmek

Rüyada Gebelik Testinin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GEBELİK TESTİ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GEBELİK TESTİ Görmek


   Rüyada gebelik testi görmek, kişiyi heyecanlandıran bir haberin gelmesine ve bu haberle beraber apar topar yola çıkmaya yorumlanır. Hazırlıksız yakalanılacak bir durumun kişide telaşa yol açacağını ve özellikle iş konusunda bir projeyi eline yüzüne bulaştırıp, daha sonradan yoluna sokacağını, ecel terleri dökeceğini ifade eder. Evli bayanlar için hayırlı bir rüyadır ve genellikle görüldüğü gibi kişinin gebe kaldığının müjdesini verir. Bekar kimseler için evlenir evlenmez hamile kalacaklarına, çocuklu biriyle evlilik yapmaya da tabir edilir. Gebelik testi yaptırdığını gören kişi bir erkekse işlemediği bir günah yüzünden iftiraya maruz kalır ve tüm aile hayatı bir anda mahvolur.

Rüyada Gebelik Testi Yaptırmak
   İyi haberler almak anlamına gelse de, rüyayı gören kişinin evli veya bekar olması, bayan ya da erkek olması yorumu değiştirir. Erkeklerin bu şekilde rüya görmeleri haklarında dolanan dedikodulara, ailelerini ve haysiyetlerini hedef alan bazı kötü konuşmaları ifade eder ve kişinin duyduğunda büyük sıkıntılar yaşayacağı, toplum içine çıkmaktan imtina edeceği bir duruma düşmesine tabir edilir. Bayanlar için gerçekte de gebelik durumunun söz konusu olacağını, bekar kimseler için istenmeyen gebelik yaşamak suretiyle büyük bir problemin eşiğine gelineceğine de bildirir.

Rüyada Gebelik Testi Yaptırıp Hamile Olduğunu Öğrenmek
   Sevinçle karşılanacak, hayırlı bir haberin aile içinde herkesi aynı şekilde mutlu edeceğini, yaşlı kimseler için çocukları ve torunlarıyla geçireceği uzun bir tatili, evli bayanlar için tekrar gebe kalacaklarını müjdeler. Hamile bir bayan bu rüyayı görürse ikiz bebek sahibi olur ve çocuklarının şansı her zaman yaver gider.

Etiketler; rüyada gebelik testi yapmak ve pozitif çıkması, rüyada gebelik testi negatif görmek, rüyada gebelik testi almak, rüyada gebelik testinde çift çizgi görmek, rüyada gebelik testi görmek ne anlama gelir, rüyamda gebelik testi yaptım pozitif çıktı, ruyada hamilelik testinin pozitif ciktigini gormek, rüyada gebelik testi yapmak ve negatif çıkması nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi