Rüyada GECEKONDU Görmek

Rüyada Gecekondunun Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GECEKONDU Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GECEKONDU Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gecekondu görmek, rüyayı gören kişinin kendisini ileriye götürecek, yüceltecek, itibar ve etiket kazandıracak, meslek hayatında kalifiye olmasına, toplumda da saygınlık görmesine vesile olacak hayırlı ve uğurlu işlere gireceğine ve sonunda da amacına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibi herkese “nerelerden, nerelere geldi” dedirtecek kadar iyi işler yapacak ve insanları kendisine hayran bırakacak demektir.

Rüyada Gecekondu Ev Görmek
   Rüyada gecekondu ev görmekle, gecekondu görmek zaten aynı şeylerdir. Rüyayı gören kişinin meslek hayatında kendisinin dahi hayal edemeyeceği kadar başarılı olacağına ve başardığını gördükçe de hep daha iyisini elde etmek için uğraşacağına ve sonunda da istediğini alacağına işaret eder.

Rüyada Gecekondu Yapmak
   Rüyayı gören kişinin mücadeleci ruhu, çalışkanlığı, hırsı ve kendisine olan özgüveni sayesinde üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorunu olmayacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına yorulur.

Rüyada Gecekondu Yıkılması

   Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı içinde, üzgün, hasta, yılgın, umutsuz ve karamsar günler yaşayacağına, içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Gecekonduda Oturduğunu Görmek
   Rüyayı gören kişinin sanki insanlar tarafından alay konusu olduğu, beğenilmediği, dışlandığı ve istenmediği hissine kapılacağına hem de böyle bir şey yokken kendisini bu denli kötü ve değersiz hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibinin kendine olan özgüveninde bir eksiklik olabileceği, bu karamsar düşüncelerin ve olumsuz duyguların kaynağının da bu olabileceği anlamına gelir.

Rüyada Gecekonduya Taşınmak
   Rüyayı gören kişinin başarısızlığa uğrayacağına ve rakipleri tarafından adeta bozguna uğratılacağına delalet eder.

Etiketler; rüyada gecekonduya girmek, rüyada gecekondu almak, rüyada gecekondu yıkılması, rüyada gecekondu temizlemek, rüyada eski ev görmek, rüyada ev görmek, rüyada ekmek görmek nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi