Rüyada GEÇMİŞE GİTMEK Görmek

Rüyada Geçmişe gitmenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GEÇMİŞE GİTMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GEÇMİŞE GİTTİĞİNİ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada geçmişe gitmek, kişinin bazı pişmanlıklar yaşamasına ve yapacağı hatalardan ders çıkararak kötülükleri bırakmasına ve  doğru yolu bulmasına işarettir. Rüyasında geçmişe giden kişi uzun süredir görmediği bir arkadaşı ile karşılaşır. Bu rüya geçmişte kalbini kırdığınız bazı kimselerden özür dilemeye ve o kişilerle birlikte vakit geçirmeye delalet eder. Geçmişe gitmek bazen de kişinin eski fıtratına geri dönmesidir. Olumlu veya olumsuz bazı hareketlerinizin tekrar geri gelmesine ve kişinin yeni yaşamını değiştirip eskiye özlem duymasına yorumlanmaktadır. Rüyada geçmişe gidip kaybettiğiniz akrabalarınız veya dostlarınızla görüşmeniz, hayatınızda bazı şeyleri değiştirmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Size zarar veren ve üzülmenize yol açan davranışlarınız olduğunu ve bunlardan vazgeçerseniz mutlu olacağınızı göstermektedir.

Rüyada Tekrar Çocuk Olmak
   Rüyada tekrar çocuk olduğunu gören kişi, kalbini tüm kötülüklerden ve fenalıklardan temizleyerek doğru yol istikameti üzerinde olur ve daima mutlu bir hayat sürer. Rüyada çocuk olmak kişinin karşısına çıkacak masum ve temiz kalpli bir kimsedir. O kişiyle birlikte vakit geçirip onunla birlikte güzel bir arkadaşlık kuracağınız anlamına da gelmektedir.


Rüyada Geçmiş Günlere Dönmek

   Rüyada geçmişte yaşadığınız olumlu veya olumsuz anılara tekrar dönmek, geçmişe dair duyduğunuz özlemi yaptığınız hatalardan dolayı pişman olduğunuzu göstermektedir. Rüyada geçmiş günlere dönüp orada tekrar yaşadığını gören kimse, uzun süredir görüşmediği arkadaşları ile buluşur ve onlarla birlikte güzel zamanlar geçirir. Bu rüya bazen de geçmişten gelen kötü anılar yüzünden sıkıntı içinde olma anlamına gelir.

Etiketler; rüyada zaman yolculuğu, rüyada geçmiş zamana gittiğini görmek, rüyada eski zamana gitmek, rüyada eski yıllara gitmek rüyada geçmiş yıllara gitmek, rüyada geçmiş zamanı görmek, rüyada geçmişi görmek ne anlama gelir, rüyada kendini geçmişte görme nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi