Rüyada GEĞİRMEK Görmek

Rüyada Geğirmenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GEĞİRMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GEĞİRMEK, GEĞİRDİĞİNİ Görmek


   Rüyada geğirmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı başarılı ve kazançlı projeler sayesinde çok yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, bu işte daha büyük başarılar elde edeceğine ve aldığı para ile çok büyük bir zenginliğe adım atacağına yorulur. Aynı zamanda, çok iyi, dürüst ve namuslu bir kişi olan rüya sahibini çekemeyen insanlar tarafından çeşitli dedikodular çıkarılacağına işaret eder.

Rüyada Geğirdiğini Görmek

   Rüyayı gören kişinin, çalışmalarını, başarılarını ve kazancını çekemeyen kişilerin çeşitli yalanlara başvuracağına, bu yalanlardan ötürü rüya sahibinin çok büyük üzüntü yaşayacağına, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikayet edeceğine ve bu kişiler yüzünden insanlardan kısa süreliğine uzak duracağına alamet eder.

Tiflisi Tabirleri

Kirmani
   Rüyada geğirmek; saygınlık kazandıracak söze

   Geğirirken ağza yemek geldiğini görmek; ecelin yaklaştığına işarettir.

İbn-i Şirin
   Ekşi veya acı bir şey geğirmek; zarara veya tehlikeye neden olacak bir şey söyleyeceğinize

   Geğirirken ağzınızdan duman veya ses çıktığını görmek; zamansız bir konuşma yüzünden kınanacağınıza ve bu yüzden pişman olacağınıza işarettir.

Nablusi Rüya Tabirleri
   Rüyada geyirmek, hakikati olmayan bir sözdür. Bazen da, fakir için zenginliktir.


İhya Rüya Tabirleri
   Gerçekle ilgisi olmayan söze yahut yoksul için zenginliğe delalet eder.

Rüyada Öksürmek
   Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu sıkıntılı ve sorunlu durumdan kurtulmak, sıkıntılarını azaltmak ve işlerini düzene sokmak için çok büyük bir çaba sarf edeceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkanları ile düzeltmeye çalışacağına ancak kendi imkanlarının yetmediği noktada gereken resmi makam hangisi ise oraya başvuruda bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Tıksırmak
   Rüya sahibinin, uzun zamandan beri çalıştığı bir iş yerinde gerçekleştireceği bazı çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok başarılı olacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına ve zengin olacağına işaret eder.

Rüyada Aksırmak
   Rüyayı gören kişinin, ortaya koyduğu başarılı çalışmaları ve kazandığı zenginliği kıskanan kişilerin kendisini lekelemek ve adını kötüye çıkarmak için çeşitli kötü yollara başvuracaklarına, bu durumun rüya sahibini çok büyük bir üzüntüye ve hayal kırıklığına uğratacağına ve bu sebeple rüya sahibinin insanlara çok kırılacağına epey bir zaman boyunca insanlar ile arasına mesafe koyacağına delalet eder.

Etiketler; rüyada sesli geğirmek, rüyada birinin geğirdiğini görmek, rüyada geğirdiğini görmek, rüyada başkasının geğirdiğini görmek, rüyada birinin geğirmesi nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi