Rüyada GELİNCİK Görmek

Rüyada Gelinciğin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GELİNCİK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada GELİNCİK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gelincik görmek, rüya sahibine kendini iyi hissettirecek, içini kıpır kıpır edecek, gönlüne su serpecek ve içine düştüğü karamsar düşüncelerden kurtulmasını sağlayacak bazı gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder. Mutluluğa ve hayırlara vesile olacak sözler işitmeye, kötü ve zor günleri atlatmaya, göz yaşını silmeye ve kem gözlerden uzak olmaya tabir edilir. Rüyada gelincik görmek, duyguların hareketlenmesine ve yoğunlaşmasına işaret eder.


Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek

   Rüyada gelincik çiçeği görmek, sağlığına kavuşmaya, iyimserliğe, geleceğe umutla bakmaya ve insanları teselli etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin manevi yanının çok güçlü olduğuna, insani duygularının baskın olmasına bu nedenle de güzel duygular taşıyıp, faydalı şeyler yapmasına yorulur.

Rüyada Gelincik Tarlası Görmek
   Rüyada gelincik tarlası görmek, rüyayı gören kişinin karşı cinsten birinden çok etkileneceğine ve onu gördüğünde çok heyecanlanacağına tabir edilir. Kişi, gönül işinden yana çok güzel günler yaşayacak demektir.

Rüyada Gelincik Toplamak
   Rüyada gelincik toplamak iki şekilde tabir edilir. Gelinciğin çiçeğinin zarar görmeden toplanması hayır ve mutluluk olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin yüzünün güleceği olaylar yaşanacağı ile yorumlanır fakat gelinciğinin toplanırken zarar görmesi iyi değildir ve hayırlara delalet etmez.

Rüyada Gelincik Hayvanı Görmek
   Rüyada gelincik hayvanı görmek uğursuzluktur ve rüya sahibine gerek konuşmaları gerek plan ve programları ile zarar vermeye çalışan kişilerin varlığı ile açıklanır. Menfaat ve yarar sağlamak için her şeyi yapabilecek kadar kötü niyetleri olan kişilerin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Gelincik Hayvanı Öldürmek
   Rüyada gelincik hayvanı öldürmek, rüya sahibinin aralarında husumet ve kin olan bir kişi ile barış sağlamasına tabir edilirken aynı zamanda düşmanı ya da rakibi alt etmeye ve kendine zarar veremeyecek duruma düşürmeye işaret eder.

Nablusi Rüya Tabirleri
   Rüyada gelincik, alçak, zalim, kalbi katı ve merhameti az olan kimse ile tabir edilir. Evine gelinciğin girdiğini gören kimsenin evine hilekâr birisi girer.
(Gelincik, kediden küçük, kızılca bir hayvandır. Evlere girip fareleri yakalar.)

Diyanet Ruya
   Rüyanızda kendinizin bir gelincik tarlasında olduğumuzu görmeniz; beklediğiniz bir işinizin çok kısa zaman içinde olacağıma, rüyanızda gelincik toplayıp demet yaptığınızı görmeniz; malınızın artacağına, rüyanızda topladığınız gelinciklerin yapraklarının döküldüklerini görmeniz; işlerinizden zarar edeceğinize yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir kırda gelincik tarlasında öbek öbek toplanmış gelincikler görmesi, onları toplayıp demet yapması; o kimsenin arzu ve isteklerinin yerine geleceğine işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri
   Gelincik çiçeği insanı mutlu edecek haber ve gelişmelere; kişinin kendi kardeşine ve güzel yüzlü insanlara, Evlerde görülen etçil, ince uzun ve küçük yapılı hayvanı görmek merhametsiz, düşük karakterli birine; eve bu hayvanın girdiğini görmek hilekar birrinin eve girmesine delalet eder.

MollaCami Tabiri
   Rüyada gelincik, alçak, zalim, kalbi katı ve merhameti az olan kimse ile tabir edilir,Evine gelinciğin girdiğini gören kimsenin evine hilekar birisi girer.

Etiketler; rüyada gelincik çiçeği görmek, rüyada gelincik hayvanı görmek diyanet, rüyada gelincik hayvanı öldürmek, rüyada siyah gelincik hayvanı görmek, rüyada beyaz gelincik hayvanı görmek, rüyada gelincik ısırması, rüyada gelincik saldırması, rüyada gelincik yavrusu görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi