Rüyada GENÇ Görmek

Rüyada Gencin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GENÇ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada GENÇ Görmek


   Rüyada genç görmek, kişinin çok kısa süre içinde yaşamında oluşacak iyi gelişmelere, geleceği için yepyeni fikirler edineceği insanlarla karşılaşıp, iş konusunda da farklı alanlarda bilgi sahibi olarak yeni atılımlar içine girmeyi düşüneceğine işaret eder. Genç görmek genel olarak yeniliğin ve güzel gelişmelerin habercisidir. Hamile bir bayan genç görürse, bebeği erkek olur. Bekar kişiler için ise, genç ve güzel bir eşe sahip olmak demek olduğu gibi, iş konusunda da kişinin tecrübe sahibi olacağı ve mesleğinde yükselme olanağı bulacağı harika bir işe girmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Genç Kız Görmek
   Mali açıdan girilecek rahat bir dönem nedeni ile kişinin farklı yatırımlar yapmaya niyetleneceğini, büyük bir ev veya değerli bir arsa satın alacağını, aynı zamanda kendisine ait bir iş yeri kurarak pek çok kişiyi bünyesinde çalıştıracağını işaret eder. Gülümseyen, neşe içinde bir genç kız görmek genel manada kişinin şansının hemen her konuda dilediği gibi yaver gideceği, sorunlarla karşılaşsa bile çok kısa sürede çözerek sorunsuz bir şekilde yoluna devam edeceği manasına gelir. Parasal konularda bunalan kimseler için ellerinin rahatlayacağı ve gelecekte borçlanmadan, kendisine yetecek ve hatta daha da varlıklı bir hayat sürecek şekilde zengin olunacağını da alamet eder.


Rüyada Genç Erkek Görmek

   Makam sahibi olmak anlamına gelir ve kişinin işinde gösterdiği çabaların meyvelerini artık alma zamanı geldiğini, bundan sonraki yaşamında hem ailesi, hem de kendisi refah içinde bir hayat geçirip, sağlık yönünden de herhangi bir sıkıntı olmadan yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Nablusi Rüya Tabirleri
   Rüyada görülen genç adam kişinin düşmanıdır. Eğer o genç beyaz olursa gizli düşmandır. Esmer olursa zengin bir düşmandır, kırmızı olursa yaşlı bir düşmandır. Deylemi kabilesinden olursa, emin bir düşmandır. Köylü olursa, kaba ve hoyrat bir düşmandır. Kuvvetli ve tanımadığı birisi ise, kuvvetli ve çetin düşmanlarıdır.
Eğer tanıdığı birisi ise onun düşmanlığının kuvvetli gördüğü gibidir. Eğer zayıf olursa, onun zayıflığı, uyanıklığı halindeki zayıflığıdır. Rüyada genç bir adamın arkasına düşüp ittiğini gören kimse düşmanına zafer bulur. Eğer arkası sıra genç bir adamın geldiğini görse, düşmanı ona zafer bulur.
Bir kimse rüyada tanımadığı genç bir adamı görse ve ona buğuz etse, kendisi için halkın sevmediği düşmanı ortaya çıkar. Eğer gördüğünde onu sevdiyse, o kimse için halkın sevdiği bir düşman zuhur eder.
Bir kimse rüyada genç bir adamın yukarıdan aşağıya kendisine baktığını görse, o genç adam rüya sahibine galip gelmeyi başaran bir düşmanıdır. Çünkü o, onun üstündedir.
İhtiyar olan bir kimse kendisinin gençleştiğini görse, ona büyük bir noksanlık isabet eder.
Baliğ olan genç, düşmandır. Çünkü genç, baliğ olduğu vakit kendisine emreden kimsenin sözüne iltifat etmez.
Genç görmek, hileye veya yaramaz bir düşmana, hareket, kuvvet ve cehaletin galebe çalmasına, bazen da nimete ve Allah (C.C.)'a şükretmeye delalet eder.

Diyanet Ruya Tabiri
   Yaşlı bir kimsenin rüyasında kendisini genç görmesi; o kimsenin sağlıklı bir şekilde uzun bir ömür süreceğine ve birçok işleri de kolay bir şekilde başaracağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri
   Rüyada görülen genç, hisleriyle hareket eden düşmana yahut şükrü gerektiren varlık ve kuvvete, Yaşlının kendini genç görmesi noksanlığa, Genç kadın, kendi hemcinsleri için düşmana, iş ve dünyalıkta onunla yarışan birine, İffetli, güzel kadın sevine, zayıf ve çirkin lanı üzüntüye, Bakire genç kız kazancı bol alışverişe, Genç kadının kendini yaşlı görmesi din ve itikadının güzelliğine, Yaşlı kadının kendi gençleşmiş görmesi ibadet hazzına ermesine delalet eder. Tanıdığı yaşlı bir kadını rüyada genç gören hasta ise şifa, bedbin ise mutluluk, bahtsız ise talih bulur.

Etiketler; rüyada genç erkek görmek nedir, rüyada tanımadığın genç erkek görmek, rüyada genç delikanlı görmek, rüyada tanıdık genç erkek görmek, rüyada genç erkekle konuşmak, rüyada genç erkek öpmek, rüyada genç erkek görmek islami, rüyada genç kadın görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi