Rüyada GERDEK Görmek

Rüyada Gerdeğin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GERDEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GERDEK Görmek


   Rüyada gerdek görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı hatalar ve başına açtığı işler yüzünden sonunda çok pişman olacağı işlere girişmesine ve dönüşü olmayan yollara girmesine delalet eder. Aynı zamanda, uzun yıllardır çalışılan iş yerinde bir sıkıntıyla karşılaşılacağına ve tek sorumlu olarak rüya sahibinin gösterileceğine ve hakkında işlem yapılacağına işaret eder.


Rüyada Gerdeğe Girmek

   Rüyada gerdeğe girildiğini görmek, gerdeğe girmekle aynı anlama gelir. Sonunda pişman olunacak sorunlar yaşamaya ve bu sorunlar çözmeye çalışırken daha büyük sorunlar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Evlenip Gerdeğe Girildiğini Görmek
   Rüyada evlenip gerdeğe girildiğini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında sıkıntılar ile karşılaşacağına ve parasal sorunlardan ötürü giriştiği işin yarım kalacağına ancak daha sonra sürpriz bir şekilde eline geçecek parayla işini tamama erdireceğine delalet eder.

Rüyada Gece Vakti Gerdeğe Girdiğini Görmek
   Rüyada gece vakti gerdeğe girdiğini görmek, rüya sahibinin, iş hayatında uzun süreli dalgalanmalar yaşayacağına ve bu durumdan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine işaret eder. Ancak daha sonra beklenmeyen bir yerden gelecek bir kişinin ortak olması ve işe para koyması ile sorunların biteceğine tabir olunur.

Rüyada Gerdek Odası Görmek
   Rüyada gerdek odası görmek, rüyayı gören kişinin, nezarethane gibi bir yerde bir süre tutulup daha sonra serbest bırakılmasına yorumlanır.

Rüyada Düğün Dernek Görmek
   Rüyada düğün dernek görmek, hane içinde karı koca arasında yaşanacak tartışmaya ve sorunlara delalet eder.

Rüyada Damatlık Görmek
   Rüyada damatlık görmek, sosyal hayatta yaşanacak büyük ve çok radikal bir değişime yorumlanır. Rüya sahibinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu hayırlı birini bulup evleneceğine, iş hayatında değişiklik yapacağına ya da yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına işaret eder.

Diyanet Rüya Tabiri
   Rüyanızda evlendiğinizi ve gerdeğe girdiğinizi görmeniz; çalışma hayatınızın birtakım zorluklar içinde geçeceğine, sermayenizin az olması nedeniyle yeni bir ortağa ihtiyacınız olduğuna, fakat hiç beklemediğiniz bir yerden destek alarak çok yakında bu sıkıntıları atlatacağınıza işaret eder.

Etiketler; rüyada gerdeğe girememek, rüyada gerdek kanı görmek, ruyada gerdek gecesinde oldugunu gormek, rüyada evlenip gerdeğe girmek, rüyada başkasının gerdeğe girdiğini görmek, rüyada gerdeğe hazırlanmak, rüyada gerdek gecesine hazırlandığını görmek, rüyada gerdeğe gireceğini görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi