Rüyada GERİLLA Görmek

Rüyada Gerillanın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GERİLLA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GERİLLA Görmek


   Rüyada gerilla görmek, rüyayı gören kişinin, sıkıntılı günler geçirdikten sonra kendisini toparlayacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, bu sayede kendisini üzen ve yoran her şeyi hayatından çıkartacağına, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Gerilla Olmak
   Rüya sahibinin, uzun zaman önce gerçekleştirdiği bir girişim sayesinde şu anda elinde bulunan işe kavuştuğuna, bu sayede çok rahat bir hayat sürdüğüne, bundan sonra kendisini çok yakın bir zaman içinde çok rahat hissedeceği bir olayla karşılaşacağına ve hiç tahmin etmediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine ve mutlu bir şekilde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Militan Görmek
   Rüyayı gören kişinin, gönül işlerine verdiği aranın yakın zamanda sona ereceğine, hemen ardından kendisini, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çok büyük kazançlara ulaşacağına ve çok mutlu ve sağlıklı bir kişi olacağına rivayet eder.


Rüyada Terörist Görmek

   Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük başarılar kazanmasını ve mutlu olmasını çekemeyen insanların kendisine çeşitli kötülükler yapmak için fırsat kolladıklarına, bu yüzden kişinin çok dikkatli olması gerektiğine, eğer bu durumdan çok rahatsız olursa adli kurumlara başvurması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Terörist Olmak
   Rüyayı gören kişinin, çok uzun zamandan beri aklının bir köşesinde kalmış olan soru işaretlerini çözmeye çalıştığına, ancak bir türlü işin içinden çıkamadığına, bu şekilde devam ederse çok büyük sorun yaşayacağına, kendisini çok zor durumlarda bulacağına ve üzüleceğine tabir edilir.

Etiketler; rüyada gerilla olduğunu görmek, rüyada gerilla savaşı görmek, rüyada gerilla görmek nedir, rüyada militan olmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi