Rüyada GEZEGEN Görmek

Rüyada Gezegenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GEZEGEN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GEZEGEN Görmek


   Rüyada gezegen görmek, rüya sahibinin yaşadıklarından ders çıkaracağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine tabir edilir. Ağır başlılığa, oturmayı, kalkmayı ve konuşmayı bilmeye, egolarından, toyluğundan, gençlik heveslerinden arınmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin üç düşünüp bir konuşacak kadar incelik sahibi olması anlamına gelir. Rüyada gezegen görmek, ilim irfan sahibi olmaya, insanlara öğüt verecek kadar ehil kişi haline gelmeye yorulur.

Rüyada Jüpiter Gezegeni Görmek
   Rüyada Jüpiter gezegeni görmenin,  iyi ve hayırlı olduğu kabul edilmez. Rüya sahibinin başına bir takım tatsız olayların geleceği, başının ağrıyacağı olaylarla karşılaşacağı, aksiliklerin, anlaşmazlıkların ve tartışmaların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Mars Gezegeni Görmek
   Rüyada mars gezegeni görmek, arsız, nursuz, yüzsüz bir kişinin varlığı ile açıklanır ve rüyayı gören kişinin kendisi için uğursuz olacağı, hayatını alt üst edip, düzenini bozacağı bir kimse ile karşılaşıp onu dost edinmesi anlamına gelir.

Rüyada Venüs Gezegeni Görmek
   Rüyada Venüs gezegeni görmek, kariyeri yüksek, arkası sağlam, şahsiyetli, asil, aileden görgülü ve eğitimli bir kimsenin varlığına ve bu kişi ile tanışıp, mutlu olmaya ve ondan hayır görmeye delalet eder.

Rüyada Merkür Görmek
   Rüyada Merkür görmek ya da Merkür gezegeni görmek, rüya sahibinin hayatına bilgili, kültürlü ve diploma sahibi bir kişinin gireceği, ondan pek çok şey öğreneceğine işaret eder.


Rüyada Elinde Yıldız Görmek

   Rüyada elinde yıldız olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin çocuğu varsa eğer ileride kendisiyle gurur duyacağı kadar hayırlı işler yapan bir kişi olacağına ve hayatı boyunca evladından yana yüzünün güleceğine delalet eder eğer rüya sahibi bekarsa ya da çocuğu yoksa o zaman bu yorum gelecekte olacak evladı için geçerlidir.

Seyyid Süleyman :
   Zuhal (Satürn) gezegeni; cellatı, azap ve mihnet vermekle vazifeli bir zatı temsil eder. Müşteri (Jüpiter); hazinedar vb.'nin sembolüdür. Merih (Mars); idare memuru, Zühre (Venüs); padişah ve büyük bir şahsın eşi, Utarit (Merkür) ise; kalem erbabı ve bunların reisi ile yorumlanır. Zühre (Venüs) gezegeninin doğuşunu görmek; izzet ve ikbal yani makam ve baht açıklığıdır. Müşteri (Jüpiter)'in doğduğunu görmek; ömrün nihayetine kadar refah içinde yaşamaktır. Süheyl'in doğuşu ise, bela ve zeval habercisidir. Ayrıca Bkz. Yıldız.

Etiketler; rüyada gökyüzünde gezegen görmek, rüyada gezegene gitmek, rüyada satürn gezegenini görmek, rüyada bütün gezegenleri görmek, rüyada gezegenlerin düştüğünü görmek, rüyada venüs gezegenini görmek, rüyada gezegenleri görmek diyanet, rüyada mars gezegenini görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi