Rüyada GEZİ Görmek

Rüyada Gezinin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GEZİ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GEZİ Görmek


   Rüyada gezi görmek, rüyayı gören kişinin iyi şartlarda yaşayacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine alamet eder. Rüya sahibi ezilmeden, zorluk ve zahmet çekmeden yaşayacak, huzuru da hep yerinde olacak demektir.

Rüyada Gezi Yapmak
   Rüyayı gören kişinin keyfini yerine getirecek olumlu gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sağlığına kavuşacağına, gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, mutlu olacağına ve afiyette yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Gezi Teknesi Görmek
   Rüyayı gören kişinin tatile gideceğine, eğleneceği mekanlara ve kalabalıklara gireceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına alamet eder. Rüya sahibinin dertlerinden, kederinden, sıkıntılarından ve sorunlarından uzaklaşmak için gereken ihtiyaçlara sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Gezi Balonu Görmek
   Rüyayı gören kişinin kendisini tabiri caizse kuşlar kadar özgür hissedeceğine çünkü tüm zahmetinden, zorluklarından, başarısızlıklarında, karamsarlıklarından ve belirsizliklerinden kurtulacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına bu sayede kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine tabir edilir.


Rüyada Gezi Düzenlemek

   Rüya sahibinin hayırlı bir kalabalığa gireceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına rivayet edilir.

Rüyada Turistik Gezi Yapmak
   Rüyayı gören kişinin daha önce hiç bilmediği işlere gireceğine bundan büyük kazanımlar sağlayacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bu sayede her anlamda güçleneceğine işaret eder. İlerlemeye, yükselmeye, kalkınmaya, nitelik kazanmaya, beceri sahibi olmaya ve ufkun açılmasına yorulur.

Etiketler; rüyada gezmek diyanet, rüyada gezmeye gitmek için hazırlanmak, rüyada geziye çıkmak, rüyada arabayla gezmek görmek, rüyada arkadaşlarla gezmeye gitmek, rüyada gezdiğini görmek, rüyada gezmeye gidememek, rüyada okul gezisine gitmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi