Rüyada GEZMEK Görmek

Rüyada Gezmenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GEZMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GEZMEK, GEZDİĞİNİ Görmek


   Rüyada gezmek, çarelere ve çözümlere kavuşmaya, kafa karışıklığından, kararsızlıktan ve umutsuzluktan kurtularak esenlik bulmaya tabir edilir. Hoşluk anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı belirsizliğin ve kavram kargaşasının ortadan kalkarak hem kafasının hem de gönlünün rahat etmesi şeklinde tabir edilir. Bu sayede kişi, üzerindeki baskının ağırlığından kurtulacak ve eskisi gibi neşeli ve kıpır kıpır olan haline geri dönecektir diye yorumlanır. İyiye ve güzel olana delalet eder.

Rüyada Gezdiğini Görmek
   Rüyada gezdiğini gören kişi, hayatı ile ilgili hayırlı bir adım atacak ve kendisine mutluluk getirecek bir yola girecek demektir. Rüya sahibi başarıya ve zafere yakın duracağı işler yapacak ve bu sayede keyif yaşayacak, istediği şekilde sefa sürecektir.

Rüyada Gezmeye Gitmek
   Rüyada gezmeye gitmek de benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibine hayırlı olacak, uğur ve şans getirecek kişilerle bir araya geleceğine, hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına yorulur. Kişi kariyerini en iyi noktaya taşıma fırsatı elde edecektir.

Rüyada Motorla Gezmek
   Rüyada motorla gezmek, rüya sahibinin tabir yerindeyse nevi şahsına münhasır yani kimseye benzemeyen, kendine has özellikleri ve davranışları olan bir kimseyle tanışıp, onunla çılgınlıklar yapacağına ve çok eğlenceli zamanlar geçireceğine delalet eder.


Rüyada Arabayla Gezmek

   Rüyada arabayla gezmek çok hayırlı ve makbuldür, ticaret hayatında çok başarılı olup, kariyerinin zirvesinde olmaya ve zenginliğe işaret eder. Rüya sahibi meslek hayatının en parlak ve en verimli dönemini yaşayacaktır.

Rüyada Yolculuk Yapmak
   Rüyada yolculuk yaptığını görmek, yeni kararlara, atılımlara ve girişimlere delalet eder. Rüya sahibinin hayatı ile ilgili temkinli adımlar atıp, isabetli kararlar alması sayesinde çok mutlu ve başarılı olacağı anlamına gelir. Hatırı sayılır oranda dünya malına sahip olmak demektir.

İhya Rüya Tabirleri :
   Kısa mesafeli gezinti yapmak içinde bulunduğu beklentilerden kurtulmaya ve bir şeye karar vermeye ya da yeni bir iş için enerji toplamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Yolculuk.)

Etiketler; rüyada gezmeye gitmek için hazırlanmak, rüyada gezmek diyanet, rüyada geziye çıkmak, rüyada arabayla gezmek görmek, rüyada arkadaşlarla gezmeye gitmek, rüyada gezmeye gidememek, rüyada ev gezmesine gitmek, rüyada okul gezisine gitmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi