Rüyada GİRDAP Görmek

Rüyada Girdabın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GİRDAP Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GİRDAP Görmek


   Rüyada girdap görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok büyük bir sorunla karşılaşacağına ve çok büyük bir çaba sarf etmesi ve çok zarar etmesi sonucunda bu durumdan kurtulacağına delalet eder. Ayrıca, iş hayatında yapılan hatalar yüzünden çok büyük bir borç ödemek zorunda kalmaya işaret eder.
Rüyada girdap gören kişinin, eş, dost ya da akrabaları arasında bir düşmanı olduğuna ve boş bir anda çok kötü şeyler yapacağına tabir olunur.

Rüyada Girdaptan Kurtulamamak
   Rüyada girdaptan kurtulamamak, rüya sahibinin, uzun zamandır aile hayatında ve iş hayatında uğraştığı sorunların peşini bırakmayacağına ve telafisi mümkün olmayan sağlık sorunlarına yol açacağına yorumlanır.


Rüyada Girdaptan  Kurtulmak

   Rüyada birinin gelip girdaptan kurtarması, eş, dost, akraba ya da iş arkadaşlarından birinin yardımı ile yaşanan sorunlardan kurtulmaya ve rahat bir nefes almaya yorulur.
Rüyada Aile ile Birlikte Çırpınmak
Rüyada aile ile birlikte çırpınmak, hane içinde mutluluk ve huzurun hüküm sürdüğüne ve aile bireyleri arasında her zaman sevgi ve saygının bulunduğuna delalet eder.

Rüyada Anafor Görmek
   Rüyada anafor görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında karşılaşacağı bir sürprizle bir anda sevineceğine işaret eder. Yaşanan olaylar ve yapılan çalışmaların sonuç vermemesi ya da geç sonuç vermesinden ötürü duyulan tedirginliğe ve korkuya yorumlanır.  Ayrıca, rüya sahibinin, hayatının kendi kontrolü dışında şekillenmesinden duyduğu endişeye tabir edilir.

Rüyada Hortum Görmek
   Rüyada hortum gören kişinin, hayatının çok derinden ve geri dönülemez şekilde değişmesine delalet eder.

Rüyada Fırtınanın Ortasında Kaldığını Görmek
   Rüyada fırtınanın ortasında kaldığını görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendine yeni ve daha güzel bir çizgi oluşturacağına işarettir.

Etiketler; rüyada girdaba kapılmak, ruyada denizde girdap gormek, rüyada girdaptan kurtulmak, rüyada girdap görmek neye işarettir, rüyada denizde girdaptan kurtulmak, rüyada girdap görmek diyanet, rüyada denizde girdaba yakalanmak, rüyada havada girdap görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi