Rüyada GİTMEK Görmek

Rüyada Gittiğinin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GİTMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GİTMEK, GİTTİĞİNİ Görmek


   Rüyada gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok uzun zamandan beri hayal ettiği şeylerin yakın bir zaman içinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan gerçekleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, aile hayatı içinde yaşadığı sorunların kısa bir zamanda biteceğine ve iş hayatında yapılacak çok büyük ve hayırlı yatırımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.


Rüyada Gitmek İstediğin Yere Gidememek

   Rüyada gitmek istediğin yere gidememek, İş ve aile hayatında çok büyük ve hayırlı olaylar ile karşılaşan rüya sahibinin, çalışmalarını gerçekleştirmek için çok büyük çaba sarf ettiğine ancak yaptığı çalışmalar ile hayallerine ulaşmak için çok uzun bir yol katetmesine rağmen araya girecek çok büyük engeller yüzünden istediği şeyleri gerçekleştiremeyeceğine ve hayatında bu yüzden çok büyük üzüntü yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Gitmek İstediğin Yere Gitmek
   Rüya sahibinin, uzun bir zaman önce iş hayatı ile ilgili olarak kurduğu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba sarf ettiğine, yakın bir zaman içinde kuracağı büyük bir ortaklık sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına ve iş hayatında yeni iş kollarına girip çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Gitmek İstemek
   Aile hayatında çok büyük ve hayırlı haberler alınacağına, bu haberler doğrultusunda yeni işlere ve çalışmalara girileceğine, bu sayede çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Yurt Dışına Gitmek
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak yapmak istediği bazı şeyler hakkında hala karar veremediğine alamet eder.

Rüyada Tuvalete Gitmek
   İş hayatı ile ilgili olarak rüya sahibinin, işlerini olumsuz etkileyen şeylerden kurtulmak istediğine yorulur.

Etiketler; rüyada bir yere gitmek isteyip gidememek, rüyada gitmek istediğin yere gitmek, rüyada gitmek istediğin yere gidememek, rüyada bir yere gitmek için hazırlanmak, rüyada gideceğin yere gidememek, rüyada birisinin gittiğini görmek, rüyada bir yere gitmeye çalışmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi