Rüyada GIDA Görmek

Rüyada Gıdanın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GIDA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GIDA Görmek


   Rüyada gıda görmek, kişinin iş hayatı ve aile hayatı içinde çok büyük sürprizlerle karşılaşacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine ya da çok hayırlı bir olay yaşayacağına, bu sayede sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine ve karşılaşacağı hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine delalet eder.

Rüyada Gıda Deposu Görmek
   İş hayatında atılan hatalı adımların kısa zaman içinde düzeltileceğine, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine alamet eder.

Rüyada Gıda Zehirlenmesi Görmek
   Sorun ve sıkıntıların artacağı anlamına gelir. Uzun zamandan beri peşinden koşulan bir işe ulaşılamayacağına, endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine, işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına ve müşteri kaybına uğranacağına rivayet eder.

Rüyada Gıda Alışverişi Görmek
   Kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu çalışmalar ve projeler sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, işlerinin bir anda artacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına ve sorunlarından neredeyse tek kalemde kurtulacağına yorumlanır.


Rüyada Gıda Yardımı Almak

   Girdiği her işte neredeyse üstün başarılar kazanan kişinin, yeni gireceği bir işte yetenekleri ve becerileri sayesinde yine çok iyi bir yere geleceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok öz güven sahibi biri olarak bulacağına ve büyük bir iç huzuru yaşayacağına alamet eder.

Etiketler; rüyada kuru erzak görmek, rüyada gıda yardımı almak, rüyada yiyecek görmek, rüyada makarna görmek, rüyada pirinç görmek, rüyada yağ görmek, rüyada ekmek görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi