Rüyada GIDIKLANMAK Görmek

Rüyada Gıdıklanmanın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GIDIKLANMAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GIDIKLANMAK, GIDIKLANDIĞINI Görmek


   Rüyada gıdıklanmak, rüyayı gören kişinin hayata karşı pozitif düşünen ve bu şekilde yaklaşan, zorluklardan korkmayan, cesaretini ve umutlarını yitirmeyen ve ne olursa olsun gülmekten vazgeçmeyen kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin ölümden başka her şeyin bir çaresi olduğu felsefesiyle yaşadığına bunun da bedenini ve ruhunu genç tuttuğuna yorulur ve rüya sahibinin can kayıpları dışında hiçbir sorunun hayatını mahvetmesine izin vermediğine alamet eder.

Rüyada Gıdıklandığını Görmek
   Rüyayı gören kişinin kendini kurtuluşa götürecek, mal mülk sahibi yapacak yani geçim derdinden kurtulmasına vesile olacak güzel ve iyi günler göreceğine, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada Ayağının Gıdıklanması
   Rüyayı gören kişinin kendisine uğur, bolluk, bereket ve hayır getirecek doğru adımlar atacağına, bu sayede garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kaderinin yüzüne güleceğine, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına yorulur.

Rüyada Birini Gıdıklamak

   Rüyayı gören kişinin zor durumda olan bir kişinin imdadına yetişeceğine deyim yerindeyse ona el uzatacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına, kendisini de gururlandıracak bir iş yapmış olacağına işaret eder.

Rüyada Ayak Gıdıklamak
   Rüyayı gören kişinin hayır işi yapacağına, dua alacağına, itibar edineceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendini dünya işlerine kaptırmadan yaşayacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekat vereceğine alamet eder.

Rüyada Gülmek
   Rüyada gülmek gerçek anlamı gibidir ve rüyayı gören kişinin mutlu olmasına, sevinmesine ve yüzünün gülmesine vesile olacak işler yapacağına yorulur.

Etiketler; rüyada biri tarafından gıdıklanmak, rüyada gıdıklamak diyadinnet, ruyada birinin seni gidiklamasi, ruyada birini gıdıklamak, rüyada birinin gıdıkladığını görmek, rüyada arkadaşını gıdıklamak, rüyada sevdiğini gıdıklamak, ruyada sevdigini gidiklamak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi