Rüyada GÖKDELEN Görmek

Rüyada Gökdelenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖKDELEN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖKDELEN Görmek


   Rüyada gökdelen görmek, rüya sahibinin ticaret hayatındaki başarılı yükselişine ve önemli bir iş adamı olacağına delalet eder. Rüya sahibi, geleceğin en önemli iş adamları listesinde yer alacak ve ticaret hayatı zaferlerle dolacak demektir. Rüyada gökdelen görmek sadece iş hayatı ile tabir edilmez elbette. Bu rüya, bir yanda da sancılı bir dönem yaşanacağına ve rüya sahibinin bazı zorlukları atlatması gerekeceğine işaret eder.

Rüyada Gökdelen Yıkılması
   Rüyada gökdelen yıkılması, özel hayata delalet eder. Rüya sahibinin özel hayatında yaşanacak bazı anlaşmazlıkları alttan alıp, biraz özveri ve fedakarlık göstermesi gerekeceği anlamına gelir. Kişinin özel hayatı için yangına körükle gitmesi halinde durumun gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alacağı yorumu yapılır.

Rüyada Gökdelene Çıkmak

   Rüyada gökdelene çıkmak rüya sahibinin her işinde başarıya ulaşmasına ve işinde doruğa ulaşmasına delalet eder. Kişi, yükselen iş grafiği sayesinde işinde en yetkili ve en tepedeki isim haline gelecek demektir.

Rüyada Apartman Görmek
   Rüyada apartman görmek, hayatın zorlaşacağına fakat bu zorlukların aşılamayacak türden olmadığına tabir edilir. Rüya sahibinin biraz sebat etmesi ve biraz daha fazla çalışması sayesinde bu durum kısa sürede atlatılabilir.

Rüyada Apartman Yıkılması
   Rüya sahibinin adım atmadığı takdirde bir işten dolayı büyük bir zarar görmesine ve çok üzülmesine yorulur. Yani rüya sahibinin kaderi aslında yine kendi elindedir, bu işten karla mı yoksa zararla mı çıkacağı tamamen kendisine bağlıdır.

Rüyada Apartman Sahibi Olmak
   Rüyada apartman sahibi olduğunu gören kişi, hayatı boyunca rahat edecek ve geniş geniş yaşayacağı bir kazanca sahip olacak demektir. Bu kazanç rüya sahibinin ortak bir maldan pay alması ya da babadan kalma bir yerden gelir elde etmesi ile sağlanmış olacaktır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Bakınız; Apartman.

Etiketler; rüyada gökdelene çıkmak, rüyada gökdelen görmek islami, rüyada gökdelen görmek diyadinnet, rüyada gökdelen inşaatı görmek, rüyada gökdelene bakmak, rüyada kardelen çiçeği görmek, rüyada gökdelene asansörle çıkmak, rüyada gökdelen binalar görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi