Rüyada GÖKKUŞAĞI Görmek

Rüyada Gökkuşağının Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖKKUŞAĞI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖKKUŞAĞI Görmek


   Rüyada gökkuşağı görmek yaşamın zevklerinin ve güzelliklerinin farkında olmak ve hayatta her türlü keyfi yaşamak ve mutlu olmak olarak değerlendirilir. Rüyasında gökkuşağını gören kişinin çok şanslı olduğu söylenir çünkü rüya sahibi doyasıya mutlu olacağı bir hayat sürecek, ebediyete göçerken gözü arkada kalmayacak demektir. Bu rüya aynı zamanda gönül ferahlığı ve rahatlık olarak tabir edilir.
Rüyasında gökkuşağı gören kişi çok pozitif ve olumlu kişidir. Bu kişi hiçbir zaman karamsarlığa ya da umutsuzluğa kapılmaz, her zaman bardağın dolu tarafını görür ve hayata hep güzel tarafından bakmayı becerir. Rüya sahibi her şerde bir hayır olduğuna inanır ve hiçbir şeye isyan etmez. Rüyada gökkuşağını gören kişi çektiği özlemden de kurtulacaktır.

Rüyada Gökkuşağının Renklerini Görmek
   Güzellik ve esenlik demektir. Rüya sahibinin ölmeden önce yapmak istediği her şeyi yapma şansına nail olacağına delalet eder. Bu kişi görmek istediği her coğrafyayı görecek, tatmak istediği her mutfaktan istediği lezzeti tadacak, izlemek istediği her filmi izleyecek diye tabir edilir.

Rüyada Gökkuşağı Altından Geçmek
   Şans ve bereket kapılarını aralamak olarak değerlendirilir. Rüyasında gökkuşağının altından geçtiğini gören kişi hayatında hiçbir zaman hayal kırıklığına ya da hüsrana uğramayacak, her zaman sağlıklı olacak ve güvende kalacak demektir.

Rüyada Gökkuşağına Dokunmak
   Genelde gönül işlerine delalet ederken aynı zamanda rüya sahibinin maceracı yanına da işaret eder. Rüya sahibi yakında büyük bir mutluluk ve keyif duyacağı bir işle ya da gönül işi ile alakadar olacaktır.

Rüyada Ebem Kuşağı Görmek
   Rüyasında ebem kuşağını gören kişi sağlık ve paradan bütün hayatı boyunca nasiplenecek demektir. Bazı rüya tabirlerine göre ebem kuşağı yokluk ve darlık içinde olmaktan kurtulmaya, bolluğa ve zenginliğe kavuşmaya yorulur.


Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :

Rüyada sarı gökkuşağı görmek; bölge halkının bir hastalığa yakalanacağına…

Yeşil gökkuşağı görmek; rızkınızın artacağına…

Kırmızı gökkuşağı görmek; rızkınızın azalacağına işarettir.

İhya Rüya Tabirleri :

Ebekuşağını tüm renkleriyle görmek korkudan emin olmaya,evlenmeye, Gökkuşağı ucuzluk ve bolluğa, sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Gökkuşağı görmek; heyecan verici bir hadise ile tabir olunur. Gökkuşağıın sarı renkte olması; o bölge halkı için hastalıktır. Kırmızı ise; harp ve sefalet, yeşilse; ucuzluk ve nimettir.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Yerden semaya doğru yükselen gökkuşağı görmek; o havali halkı arasında bir hadisenin meydana geleceğine işarettir. Gökkuşağı yok olursa; ortaya çıkan hadisenin bir tesiri olmaz. Gökkuşağını parlak görmek; iyidir. Karanlık görmekse bunun tersidir.

Etiketler; rüyada gökkuşağı görmek neye işarettir, rüyada gökkuşağı görmek diyanet, rüyada gökkuşağının altından geçmek, rüyada gökkuşağı altında dua etmek, rüyada birden fazla gökkuşağı görmek, rüyada gece gökkuşağı görmek, rüyada gökkuşağına dokunmak, rüyada yağmurdan sonra gökkuşağı görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi