Rüyada GÖKTAŞI Görmek

Rüyada Göktaşının Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖKTAŞI Görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖKTAŞI Görmek


   Rüyada göktaşı görmek, rüyayı gören kişinin en büyük hayallerinin ve arzularının gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hedeflediği işleri yapmak için büyük fırsatlar elde edeceğine, bu fırsatları akıllıca kullanarak yeteneğini ve yapabileceklerini ispat edeceğine bu sayede de makam sahibi olacağına, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine delalet eder.

Rüyada Göktaşı Yağmuru Görmek
   Rüyayı gören kişinin arka arkaya üstün başarılar elde edeceğine ve rakiplerini mağlup ederek art arda zaferler alacağına işaret eder. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin bol olacağı, hayırlı ve uğurlu olacak bir süreçten geçeceğine bu günlerin de kendisine şifa olacağına alamet eder.

Rüyada Göktaşı Düşmesi

   Rüyada göktaşı düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kariyer edinmeyi çok önemsediğine bu nedenle de var gücüyle ve nefesiyle çalıştığına işaret eder. Rüya sahibinin mesleğinde en iyisi olmayı kafasına koyduğuna, bu yolda her türlü fedakarlığı yapabileceğine ve her özveriyi göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Meteor Görmek
   Rüyayı gören kişinin adından övgülerle söz ettireceği güzel ve hayırlı işler yapacağına bu sayede işinde ün kazanacağına, markasını duyuracağına, yüklü ve toplu iş alacağına delalet eder. Rüya sahibinin ticaretin merkezine gelmeyi başaracağına ve deyim yerindeyse işine dört elle sarılacağına yorulur.

Rüyada Meteor Düşmesi
   Rüyada meteor düşmesi de hayırlara alamet ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili büyük yatırımlara gireceğine, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, bu sayede işindeki verimliliğin artması sayesinde artık kendinden daha emin adımlar atarak, hep kazanmayı hedefleyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Meteor Yağması
   Rüyayı gören kişinin yarınlarının güzel olması ve rahatlık içinde geçmesi için çabaladığına bir yandan da makam edinmek, yükselmek, ilerlemek ve yaptığı işte ehil kimse olmak için uğraştığına delalet eder.

Etiketler; rüyada üzerine göktaşı düşmesi, rüyada göktaşı görmek diyanet, rüyada dünyaya meteor düşmesi, rüyada eve göktaşı düşmesi, rüyada gökten meteor düşmesi, rüyada göktaşı almak, rüyada göktaşı bulmak, rüyada göktaşı patlaması, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi