Rüyada GOL ATMAK Görmek

Rüyada Gol Atmanın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GOL ATTIĞINI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GOL ATMAK, GOL ATTIĞINI Görmek


   Rüyada gol atmak, büyük bir para elde edeceğinize, maneviyattan uzaklaşmaya, güzel ve kendisi için hayırlı çalışmalara, herkesin gıpta ettiği bir güce, tez zamanda ulaşacak güzel habere, ümit ettiğinin olmasına, hayal edilenin gerçekleşmesine, sağlıklı ve zengin olmaya işarettir. Diğer yorumlara göre gol atan kişi sıkıntılı bir durumun içine düşer, borçlarını ödeyemez veya büyük bir borcun altına girer. Rüyada gol atan kişi kısa bir sıkıntıdan sonra kolaylığa kavuşur. Mutlu ve neşeli olur. Hayatı rızıkla geçer. Bazı yorumcular için bu rüya elden çıkan paradır.

Rüyada Maçta Seyirci Olduğunu Görmek
   Bu rüyayı gören kişi faydasız uğraşlar içerisinde olur. Zararsız menfaate, tek başına yapılacak çalışmalara, boş zamanlara ve idare etmeye de yorumlanır. Bu rüya ayrıca boşa geçen zamandır.

Rüyada Maç Yaptığını Görmek

   Bu rüyayı gören kişi emek harcar ve çok çalışır. Maç yaptığını gören kimse çalışmalarının karşılığını görür. Düşmanlarına karşı zafer kazanır, sıkıntıdan sonra feraha kavuşur.

Rüyada Futbolcu Olduğunu Görmek
   Rüyada futbolcu olmak genellikle kişinin çalışma hayatıdır. Bu rüya güçlü kişilerle dost olacağınıza onlarla birlikte başarılı işler gerçekleştireceğinize işarettir. Yine bu rüya bir imtihan olarak da yorumlanabilir. Rüyada maçta başarı kazanmak imtihanı vermektir. Yine bu rüya sizin rakiplerinizdir. Futbolcu olmak, bazı kişilerle çatışacağınıza, küçük münakaşalara da işaret olabilmektedir.

Rüyada Futbol Oynayanları Görmek
   Bu rüya basiretli ve sağlam karakterli kişilerdir. Birbirine destek olmak, inandıklarını savunmak, arzularını gerçekleştirmek için çaba göstermek ve iş hayatında başarılı olmak olarak da yorumlanabilir. Rüyada futbol oynayan kişiler rüya sahibinin sahip olacağı rızkın, iyiliklerin ve menfaatin habercisidir. Bu rüyayı görenin azimli ve çalışmayı seven kişi olduğunu gösterir.

Rüyada Futbol Topu Görmek
   Bu faydalı söz, methedilme ve takdir edilmedir.

Etiketler; rüyada gol atmak diyadinnet, rüyada gol atmak diyanet, rüyada futbol oynamak ve gol atmak, rüyada gol atamamak, rüyada gol sevinci, rüyada maçta gol atmak, rüyada çalım atmak, rüyada kaleye gol atmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi