Rüyada GÖL Görmek

Rüyada Gölün Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖL Görmek

   Rüyada göl görmek bolluk, bereket, zenginlik, sağlık ve mutluluk anlamına gelir. Rüyada göl görmek genelde kadın ile tabir edilir. Bu kadın soylu, asil, gösterişli, zengin kişidir. Rüyada göl gören kişi aile içinde mutlu olacak ve evliliği huzurla ve ağız tadıyla geçecek demektir. Rüyada akıntısı az, sakin ve dingin bir gölde olduğunu ve sal ile gezinti yaptığını görmek rüya sahibinin etrafındaki herkesin mutlu olmasını sağlayacak bir olay yaşayacağına delalet eder.
   Rüyada pis ve dibi çamurlu göl görmek iyi değildir kişinin bir takım problemlerle yüzü yüze geleceğine ve sıkıntılı günler geçireceğini ifade eder. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada göl görmek kişinin planlarının ileri bir tarihe ertelemek zorunda olacağına ya da hiç gerçekleştiremeyeceğine delalet eder.

Rüyada Göl Kenarında Oturmak
   Rüyasında göl kenarında oturduğunu görmek kişinin sıkıntılı ve zor zamanlarından kurtulmak ve huzur bulmak istemesine delalet edilir.

Rüyada Göle Girmek

   Rüyada göle girdiğinin gören kişinin hem özel hayatı hem de iş hayatı çok güzel olacak, geçim sıkıntısı yaşamadan, güzel bir hayat sürecek demektir.

Rüyada Göl Kenarında Olmak
   Bir kişi kendisini rüyada tertemiz, dibi görünen bir göl kenarında görürse çok istediği bir şeyin gerçek olacağı yorumu yapılır.

Rüyada Göl Manzarası Görmek
   Rüyada göl manzarası görmek kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına pek çok iş fırsatı ve hayırlı olacak kısmetler çıkacak demektir.

Rüyada Deniz Görmek
   Rüyada deniz görmek hem hayır hem de şer anlamına gelir. Rüyada deniz görmek güvende olmaya, borçlardan kurtulmaya, sağlık sorunlarının üstesinden gelmeye işaret ederken aynı zamanda rüya sahibinin yaşayacağı kötü olaylara delalet eder.

Rüyada Denize Girmek
   Rüyada denize girmek her yerde sözü geçen kişiye işaret eder.

Rüyada Gölde Balık Tutmak
   Hem kısmete, hem de zenginliğe yorumlanan rüya, her açıdan rahatlığın, mutluluğun, bereketli kazancın ifadesidir. Güzel bir rüya olduğu gibi, kişinin muradına ereceğine, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine tabir edilir. Tutulan balık çoksa o kadar kısmetli olunacağını, kişinin eline yakın zamanda arka arkaya paralar geçeceğine tabir edilir. Genç bir erkek gölde büyük bir balık tutarsa zengin olmasının yanı sıra, evleneceği kişinin de kendisi kadar varlıklı olacağını, eşinin asaleti ve iyi kalbiyle herkes tarafından beğenileceğini de tabir eder.

Rüyada Kirli Göl Görmek
   Düşüncelerde bulanıklığa düşülecek bir döneme girileceğini, pek çok kararsızlığın peş peşe yaşanacağını ve rüya sahibinin en kritik kararları vermekte zorlanacağını, çevresinden destek istese de alacağı önerilere aklının yatmayacağını bildirir. Kendisini toparlamakta güçlük çeken kişinin pek çok hayal kırıklığı yaşayacağını, iş hayatındaki olumsuzlukların artacağını da ifade eder. Kuşkularla dolu günler geçirirken, sevilen kimselerin rüya sahibi hakkında konuştukları olumsuz sözlerin kulağa gelmesiyle kederlenileceğini de tabir eder.

Rüyada Suyu Çekilmiş Göl Görmek
   Zamanında düşünmeden harcanan paraların, bir hiç uğruna satılan malların bugünlerde kişiyi zor durumlara sokacağını, sunulan fırsatların, ele geçen şansın kıymetinin bilinmemesi yüzünden kısmetsizlik içine düşülmesi demektir. Gelecek planları yapmadan yola koyulan kişilerin istemedikleri bir sona yol alacaklarını, hatalarını düşünerek kederleneceklerini ve içlerine kapanacaklarını da bildirir.

Rüyada Büyük Göl Görmek
   Temiz ve büyük bir göl görmek, engin bilgisiyle kişiye yol gösterecek insanlarla tanışmak demektir. Hayal kurmaktan vazgeçerek işe koyulan kişilerin emeklerinin sonuçlarını kısa sürede alacakları için daha da gayretle çalışacaklarını, keyiflerinin yerine gelmesiyle işlerine daha da motive olacaklarını ifade eder. Kişi bekarsa, çok para harcayacağı, insanların etkileneceği bir düğün yapar. Gösterişi seven, lükse düşkün ama iyi kalpli bir eşe sahip olunacağını, evlilik süresince kişinin herhangi bir maddi sıkıntıya düşmeyeceğini de bildirir.

Rüyada Küçük Göl Görmek
   Ufak tefek problemlerle karşılaşan rüya sahibinin huzursuzluğa kapılmadan sorunlarla yüzleşeceğini, elinden gelenleri ve yapabileceklerini iyi tahlil ederek en kısa zamanda yaşamını yeniden düzene sokacağını bildirir. İşleri ters giden, iş yerini kapatan ya da işten çıkarılan kimseler için yeniden kısmetli günlerin yaklaştığını, şansın da yardımıyla çalışma hayatını baştan sona tekrar şekillendirecek olan rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunacağını ifade eder. Küçük birikimlerin, altın veya ziynet eşyası almanın da tabiridir.

Rüyada Gölde Yüzmek
   Kendi istikbalini en güzel şekilde hazırlamak, iyi planlar yapmak, doğru insanlarla çalışmak ve güvenilir dostlar seçmek demektir. Gölde yüzen kişi vicdanı rahat, gönlü bol biridir. Hayatında günaha yer vermemek için uğraşan, her zaman sevdiklerini mutlu etmek, onların ihtiyaçlarını görmek için didinen biridir. Rüya sahibinin artık kendisini de dinlendirmeye başlayacağını, ruhsal ve bedensel ihtiyaçlarını giderip, daha sağlıklı bir hayat süreceğini ifade ederken, iş yaşantısında büyümenin, ticari itibarın artmasının da haberini verir.

Rüyada Göl Kenarına Ev Yapmak
   Hayat düzenini en ideal şekilde kurmak, şartları zorlamadan, isteklere ulaşmak manasına gelir. Gerçeklerin öğrenileceği, hiçbir sırrın kalmayacağı bir dönemi işaret eden rüya, kişinin her türlü soru işaretini çözeceğini, hayatının en önemli fırsatlarını ele geçirerek amaçlarına giden yolda en emin adımlarla ilerleyeceğini bildirir. Rüya sahibinin ailesinin saadetini sağlayıp, onlara iyi bir gelecek kurduktan sonra huzurlu, sakin bir iş yaşamıyla hayatın tadını çıkarmaya başlayacağını da ifade eder.

Rüyada Sazlıklarla Kaplanmış Göl Görmek
   Gelecek konusunda endişelere kapılacak olmaya, işlerin istenen şekilde yürümemesi üzerine bazı mali tedbirler alarak oluşacak sorunlara önlem alma yoluna gidileceğini ifade eder. Geçici ve kısa bir rahatsızlığın kişinin sağlık açısından kendisine bir uyarı olacağını, yoğun temponun biraz daha düşürülmesi gerektiğini tabir eder. Aynı zamanda bulanıklaşmış düşünceleri, kararlardan emin olamamayı da delalet eder.

Rüyada Gölde Boğulmak
   Kendini hayatın rehavetine, zenginliğin gösterişine kaptıran kişilerin çevrelerindeki iyi insanların değerini bilemedikleri için bir anda yalnız kalacaklarını ve varlık içinde yaşasalar da manevi hayatlarının son derece zayıf olmasından ötürü hiçbir şeyden tat almayacaklarını bildirir. Gölde boğulan kimse tekrar su yüzeyine çıkabilirse, yapılan hataları fark etmenin, dostlukları yeniden inşa etmenin tabiridir.

Rüyada Gölde Yüzen Birini Görmek
   Zengin, iş konusunda rakip tanımayan bir çevreye dahil olmak, kendine örnek aldığı insanların hayatlarını inceleyerek yaşamına tatbik etmek, başarıya ulaşmak demektir. Rüya sahibinin her an tetikte olduğunu, geleceğini doğru şekilde inşa etmek istediği için fırsatları önceden görerek adım attığını bildirir ve akılcı yaklaşımlar sayesinde her zaman kazanç elde edileceğinin müjdesini verir.

Rüyada Göl Suyundan İçmek
   Şifa sıkıntısı olanların nihayet iyileşmeye başlayacaklarını ve sevdiklerinin üzerindeki yükleri alacaklarını bildirir. Hayatını askıya alan kimselerin, eski hareketli yaşantılarına döneceklerini ve zorlanmadan eski itibarlı günlerine kavuşarak mutlu bir süreç yaşayacaklarını da alamet eder. Her şekilde iyi huylu insanlarla olmak, doğru hayat arkadaşını bulmak manasına da gelen rüya, şükrederek yaşayan kişinin huzurunu her zaman koruyacağını da ifade eder.

Rüyada Donmuş Göl Görmek
   Bir süre boyunca çok hareket etmemek gerektiğini, ekonomik şartların zorlanacağını, minimum harcama yaparak sıkıntılı dönemleri geçmek gerektiğini vurgulayan rüya, huzursuzluk getiren haberler alınacağını, kişinin yapmayı düşündüğü işlerde çıkan aksilikler yüzünden moralinin bozulacağını tabir eder. Donmuş göl, hayallere ulaşmanın şu an için imkansız olduğunu, ilerleyen yıllarda çıkacak fırsatları değerlendirerek arzulara kavuşmanın kolaylaşacağını da bildirir.

Rüyada Göl Balığı Yemek
   Büyük bir kısmete sahip olmaya, duyulan sevincin her an daha da artacağına, yalnızlıklardan, sıkıntılardan kurtulmaya ve iyi bir eşe sahip olmaya yorumlanır. Göl balığı yiyen kişinin rızkında herhangi bir kesilme olmaz ve her zaman parasının bereketini, hayrını görür. Aile sorunlarının sona ereceğini, mutlu bir gelecek sahibi olunacağını, her kararın kişiye mutluluk yaşatacağını da delalet eder. Evli kimseler için evlat sahibi olmak, torun görmek anlamına da gelir.

Rüyada Göl Kenarında Kamp Yapmak
   Kişinin çevresindeki insanların hayatlarına da önemli katkılarda bulunacağını, iş arayanlara vesile olacağını veya ekonomik sıkıntıları olanlara para desteği vereceğini işaret eder. Keyifli geçecek iş toplantılarına, kişinin girdiği çevrelerde saygıyla karşılanacağına ve sosyal hayatının da hareketleneceğine tabir edilir. Tek başına kamp yaptığını görmek ise, zihinsel açıdan rahatlamak, doğru kararlar vermek için bulunulan çevreden bir süre uzak kalmak manasına gelir.

Rüyada Gölün Üstünde Yürümek
   Gerçeklerden kopmanın ve aşırı hayal kurmanın neticesinde bazı işlerde istenilen sonuçlardan ziyade, beklentileri düşürecek sorunlar yaşanacağını ifade eder. Tamamen kişinin inatçı tutumundan kaynaklanan bir para kaybının da ifadesidir.

Rüyada Göl Üstüne Ev Yapmak
   Büyük bir yatırımın ifadesi olan rüya, alınacak bir evin, herkes tarafından kıskançlıkla izlenecek bir hayat kurmanın habercisidir ve iş hedeflerinin kısa zamanda gerçek olmasına, çalışma hayatını düzene koyan rüya sahibinin evlilik yolunda ilk adımları da nihayet atacağına delalet eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada göl gören; akıl danışmadan iş gören kadı ve valilere delalet eder. Göl, yolcu için yolculuğun olmamasına, küçük göl; zengin kadınla tabir edilir. Yine göl; iyi geçinmeyi seven , servet sahibi kadınla tabir edilir. Çünkü göl akmayan, içine düşeni boğup kenara atmayan bir yerdir. Ayrıca göl; savaşçı bir kadınla tabir edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada göl görülmesi; murada eriteceği ile tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında duru ve durgun bir gölde sandalla dolaştığını görmesi; o kimsenin sonunda olmasını beklediği bir işinin hemen hemen arzu ettiği şekilde gerçekleştiğine dair bir haber alacağına, kişinin rüyasında bir gölde yıkandığını görmesi; o kimsenin başında dolaşmakta olan bir felâketten kurtulacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında suyu bulanık olan bir gölde elini ve yüzünü yıkadığını görmesi; o kimsenin kısa bir hastalık geçirdikten sonra şifa bulacağına, kişinin rüyasında herhangi bir göl üzerinde birtakım göl çiçekleri görmesi; o kimsenin muradına ereceğine işaret şeklinde yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   İyi geçimli kadına, işini danışmasız yürüten yöneticiye, yola çıkmak isteyen için bunun bir süre gerçekleşmemesine delalet eder.

Molla Cami Tabiri :
   Göl, yolcu için yolculuğun mümkün olmamasına işaret eder. Küçük göl, zengin bir kadınla tabir edilir. Bazen göl, iyi geçinmeyi seven, servet sahibi bir kadınla tabir edilir.

Etiketler; rüyada yeşil göl görmek, rüyada göle girmek, rüyada masmavi göl görmek, rüyada durgun göl görmek, rüyada göl manzarası görmek, rüyada göl kenarında olmak, rüyada mavi göl görmek, rüyada gölde balık görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi