Rüyada GÖMMEK Görmek

Rüyada Gömmenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖMMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖMMEK, GÖMDÜĞÜNÜ Görmek


   Rüyada gömmek, saklanacak bir işe girişilmesinin, başkalarının duymasından korkulan bir sırra sahip olmanın ve bu sır nedeni ile sürekli gergin bir şekilde yaşamanın işaretidir. Geçmişinde kirli, yasa dışı işlere girişmiş veya yasak bir aşk yaşamış kişilerin bu durumların ortaya çıkmasından endişe etmelerinden dolayı her ihtimali düşünerek tüm ipuçlarını ortadan kaldırmak için girişimlerde bulunacaklarına ancak aşırı dikkatli davranışlarının çevredeki kişiler tarafından dikkat çekeceğine ve şüphe uyandıracağına alamet eder. Gömülen nesneye veya rüyanın genel simgelerine göre de anlamı farklı şekilde yorumlanabilen rüya saklanan durumlara veya gizli saklı işlere tabir edilir.

Rüyada Ölü Gömmek
   Rüyada ölüyü gömdüğünü görmek, gerçek anlamda kişinin hayatından çıkaracağı birine işaret eder. Ölü gömen kişilerin yakın arkadaşları ile araları açılır veya bir yalandan dolayı dostların araları açılır. Gömüldüğü görülen kişi gerçek yaşamda tanınan biri ise, onunla alakalı bir sırra sahip olan rüya sahibinin sırrı bir başkasına anlatarak büyük bir hata yapacağını ve sırrın sahibine karşı ciddi bir sıkıntı yaşayacağını işaret eder. Tanınmayan birini gömen kişiler ise, kendileri hakkında önemli bir sırrın ortalığa dökülmesi nedeni ile dışarı çıkamayacak kadar büyük bir utanç içine gireceklerini gösterir.

Rüyada Toprağa Para Gömmek

   Rüyada parayı toprağa gömdüğünü görmek, parayı gömen kişinin para veya mal kaybedeceğine delalettir. Rüyayı gören kişi kendi isteğiyle mallarının hepsini veya bir kısmını bağışlayacağına da yorulur.

Rüyada Toprağa Bir Şey Gömmek
   Rüyada toprağa eşya veya başka bişey gömdüğünü görmek genellikle görülen eşyaya bağlı şekilde yorumlanması gerekir ancak, eşya gömdüğünü görmek en genel tabiri ile kişinin sahip olduğu bir eşyadan veya maldan feragat edeceği anlamına gelir. Miras ile ilgili bir kayba da işaret eden rüya, kişinin kendi isteği ile mallarının bir kısmını bağışlayacağı anlamına da gelir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda herhangi bir şeyi toprağa gömdüğünüzü görmeniz; arzu ve isteklerinize şimdilik nail olamayacağınıza işaretle tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri :
   Toprağa bir şey gömmek bir şeyi gizlemeye, elde mevcut imkanları diğer insanlardan kıskanmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Defin.)

Etiketler; rüyada topraga para gömmek, rüyada toprağa bişey gömmek, rüyada parayı toprağa gömmek, rüyada canlı insanı mezara gömmek, rüyada gömmek görmek, rüyada canlı insanı toprağa gömmek, rüyada birini gömmek, rüyada birini toprağa gömmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi