Rüyada GÖMÜ Görmek

Rüyada Gömünün Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖMÜ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖMÜ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gömü görmek, rüyayı gören kişinin, gereksiz harcamalardan kaçınması gerektiğine, bu şekilde hareket ederse eğer çok uzun zamandan beri sıkıntılı bir şekilde ilerleyen işlerinin daha kötüye gideceğine, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına ve şimdiye kadar edindiği tecrübelerden yola çıkarak kendisine çok uygun olduğunu düşündüğü bir işe girerek büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Gömü Kazmak
   Rüya sahibinin, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve çeşitli sorunlardan ötürü bir türlü rahat bir şekilde gerçekleştiremediği bazı projeleri büyük azim göstererek ortaya koyacağına, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, kendisine olan öz güvenin yerine gelmesi ile çok uzun zamandan beri ayrı olduğu kişiye açılacağına ve çok güzel bir haber alacağına alamet eder.

Rüyada Gömü Altın Bulmak
   Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve büyük başarılar kazanacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına ancak karşısına çıkacak olan kötü ve rahatsız edici bir durumdan ötürü büyük bir üzüntü yaşayacağına ama daha sonra kendisini toplayacağına tabir edilir.

Rüyada Gömü Aramak
   Rüya sahibinin, kendisini çok kötü hissettiği bir dönemde çok kazançlı bir adım atacağına, bu adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Gömü Bulmak

   Rüyayı gören kişinin, hayırlı çalışmalar yaparak kazandığı parayı iş için ya da kendisi için çok yararlı olmayan bir işe yatırıp boşa harcayacağına delalet eder.

Etiketler; rüyada define yeri görmek, rüyada gömü aramak, rüyada altın gömüsü bulmak, rüyada define işareti görmek, rüyada define bulmak diyanet, rüyada define kazmak, rüyada hazine bulmak islami, rüyada başkasının define bulduğunu görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi