Rüyada GÖMÜLMEK Görmek

Rüyada Gömülmenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖMÜLDÜĞÜNÜ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖMÜLMEK, GÖMÜLDÜĞÜNÜ Görmek


   Rüyada gömülmek, rüya sahibinin, yakın bir zamanda iş hayatı içinde çok büyük ve geri dönüşü olmayacak bir yanlışlık yapacağına ve bundan çok büyük bir şekilde zarar göreceğine işaret eder. Aynı zamanda, yaşanan bu zor durumun, iş hayatındaki rakipler ve düşmanlar tarafından koz olarak kullanılacağına delalet eder.
   Parasal sıkıntıların artması üzerine iş hayatında ve aile hayatında sorunların baş göstermesine yorumlanır. Ve bu sorunlar yüzünden büyük bir rahatsızlığa yakalanmaya işarettir.

Rüyada Diri Diri Gömülmek

   Rüyada diri diri gömülmek, gömülmekle aynı anlama gelir. Yapılacak büyük bir hatanın rüya sahibinin kariyerinde çok büyük hasara sebep olacağına tabir olunur.  Ayrıca, iş hayatında yapılan çalışmalar ve ortaya konan işler ile rakiplere üstünlük sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Toplumun Bir Kişiyi Gömdüklerini Görmek
   Rüyada bir toplumun bir kişiyi gömdüklerini görmek, rüyayı gören kişinin ölmesi için çaba gösterildiğine delalet eder.

Rüyada Düşmanını Gömmek
   Rüyada düşmanını gömdüğünü görmek, iş hayatında gerçekleştirilen çalışmalar, yapılan işler ve ortaya konan projeler ile düşmanlara üstünlük kurulacağına işaret eder.

Rüyada Hayvan Gömdüğünü Görmek
   Rüyada hayvan gömdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, işlediği suçlardan, yaptığı hatalardan ve üzüp kırdığı insanlardan ötürü pişmanlık duymasına tabir edilir.

Rüyada Taş Gömdüğünü Görmek
   Rüyada taş gömdüğünü görmek, iş hayatında pek güvenilir olmayan biriyle girişilen ve sonu belirsiz görünen bir işe para yatırmaya yorumlanır.

Rüyada Defnedilmek
   Rüyada defnedildiğini gören kişinin, iş için uzak bir yere seyahate gideceğine ancak umut edildiği gibi para kazanamayacağına işaret edilir.

Rüyada Tanıdığı Bir Kişi Tarafından Sağ Olarak Defnedilmek
   Rüyada tanıdığı bir kişi tarafından sağ olarak defnedilmek, rüya sahibinin, gömen kişi tarafından zor duruma düşürüleceğine ve zarara uğratılacağına yorulur.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında sağ olduğu halde defin edildiğini yani gömüldüğünü görmesi; o kimsenin düşmanlarına üstün geleceğine, bir kişinin rüyasında bir toplumun bir kişiyi gömdüğünü görmesi; o kişinin ölümüne çalışıldığına yorumlanır. Hülasa rüyada gömülme görülmesi öyle pek hayra alamet sayılmaz. Bazı yorumculara göre rüyada gömülmek; on şekilde tabir edilir. Bunlar da fakirlik, yolculuk, katil, zina, zayıflık, mazeret, düşmanlık, sıkıntı, işlerin bozulması ve günah işlemek. Bir kimsenin rüyasında düşmanını gömdüğünü görmesi; ona üstün geleceğine yorumlanır.

Seyyid Süleyman :
   Rüyasında sağ olduğu halde, gömüldüğünü gören; düşmanına galip gelir. Bir şahsın cemaat tarafından gömüldüğünü görmek; o kişinin helak olması için gayret edildiğine delalet eder. Defnedilmekle alakalı rüyalar, umumiyet itibariyle iyi değildir.
Bazı tabirciler bu rüyayı şunlarla tefsir ederler: Hapis, fakirlik, sefer, helak, çalışmayı kesmek, zina, zaaf, mağduriyet, düşmanın şamatası, sıkıntı ve işlerde bozulma.

   Rüyasında düşmanını gömen; onu yener. Herhangi bir hayvanı gömen; ya pişmanlık duyar veya bir şeyi biriktirir. Cansız cisimlerden bir şeyi gömen; malını neticesi olmayan bir işte kaybeder veya birine emanet verir.

Etiketler; rüyada diri diri gömülmek ne anlama gelir, rüyada başkasının diri diri gömüldüğünü görmek, rüyada diri diri gömüleceğini görmek, rüyada canlı canlı mezara gömülmek, rüyada diri diri, insan gömmek, rüyada ölüp gömüldüğünü görmek, rüyada kendini gömülmüş görmek, rüyada toprağa batmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi