Rüyada GONDOL Görmek

Rüyada Gondolun Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GONDOL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GONDOL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gondol görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı koşuşturmacadan ötürü uzun bir süreden beri ertelediği ve çıkmak için çok büyük bir istek duyduğu bir yolculuğa çıkacağına, bu yoluculuk ile kafasını ve beynini dinlendirerek zorlu geçecek iş hayatına çok hızlı ve yeni projeler üretmiş bir şekilde döneceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine ve başarı sağlayacağı bazı başka işlere de gireceğine işaret eder.

Rüyada Gondola Binmek

   Rüya sahibinin, binbir türlü zorlukla uğraştığı, çok sıkıntılı zamanlar yaşadığı ve çok zor durumlara düştüğü iş hayatından, birazcık olsun uzaklaşmak, kafasını dinlendirmek ve daha iyi işlere imza atmak için çıktığı uzun yolculuktan yakın bir zaman içinde döneceğine ve bu duruma rağmen rüya sahibinin, çok dinç ve yeni iş dönemine hazır bir şekilde işinin başına geçeceğine delalet eder.

Rüyada Gondoldan Düşmek
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatı yüzünden çok zor bir şekilde çıktığı tatilden yaşanacak ailevi ya da işle ilgili bir sorun yüzünden apar topar geri dönmek zorunda kalacağına, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Lunaparkta Gondol Görmek

   Rüya sahibinin, hayatın sıkıcı tarafından kısa bir süreliğine de olsa uzaklaşmak için bazı farklı eğlencelere atılacağına, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Gümüş Gondol Görmek
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçirdikten sonra azmi sayesinde ferahlığa çıkacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Etiketler; rüyada lunaparkta gondol görmek, rüyada gondolda sallanmak, rüyada lunaparkta gondola binmek, rüyada gondoldan düşmek, rüyada lunaparkta olduğunu görmek, rüyada lunapark görmek diyadinnet, rüyada gondola bindiğini görmek, rüyada gondola binmek nedir, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi