Rüyada GÖREV Görmek

Rüyada Görevin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖREV Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖREV Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada görev görmek, yükümlülüklerin artacağına ve kişinin bugüne kadar yaşadığı rahat hayatı terk ederek daha mücadeleci bir yaşama başlayacağı anlamına gelir. Ailesinden miras kalan işi devralacak olan rüya sahibinin alnının akıyla bu işten çıkmak için var gücüyle çalışacağına ve hayatın getirdiği her zorluğa göğüs gereceğine, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına alamettir. Görevin ne olduğuna göre ve rüyanın genel durumuna göre anlamlandırılması çok daha doğru olacaktır.

Rüyada Görev Vermek
   Birine görev verdiğini gören kişi üst düzey bir yönetici veya amir olur. Devlet dairelerinde çalışanlar için azim ve istikrarlı duruşları sayesinde alacakları terfiyle onurlandırılacaklarına işaret eder. Kişinin yaptığı işleri kalpten yaptığına ve derin bir bağlılık içinde olduğuna da alamet olan rüya, hislerine güvenen kişinin iş yaşamında da sezgi gücünü kullanacağına, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına ve kendisini geliştirerek bulunduğu yeri sağlamlaştıracağına yorumlanır. Başkalarına iş verecek güce sahip olmak, kendi işini açmak ve ortaklı ya da ortaksız bir şirket kurmak manasına da gelir. Özellikle de iş yaşantısında kişinin emeline ulaşacağını bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Görevlendirilmek

   Rüyada görev almak, kendini göstermek için fırsat kollayan rüya sahibinin nihayet bu şansı ele geçireceğine, kişinin bu şansı en iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve bundan sonraki hayatının bu duruma bağlı olduğuna işaret eden önemli bir rüyadır. Gelecekte pişmanlık duymamak için eldeki fırsata sıkı sıkıya bağlanmak gerektiğini ve her türlü vazifeyi tam olarak yerine getirip, kariyerine altın harflerle ismini yazdırmanın kişi için bu dönemde kolay olacağına da dikkati çeker.

Etiketler; rüyada görevlendirilmek, rüyada ajan oldugunu görmek, rüyada ajan olmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi