Rüyada GORİL Görmek

Rüyada Gorilin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GORİL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GORİL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada goril görmek, değişik şekillerde ve birbirine oldukça zıt durumlarda tabir edilir. Örneğin rüyada goril görmek hem iyidir hem de kötü. Kötü haberler almaya, tehlikede olmaya, işlerde başarısızlık yaşamaya delalet ederken bir yandan da başka işlere girmeye ve onlardan hayır görüp, bol kazanç elde etmeye tabir edilir. Rüya sahibi için zor işlerin başarılması, zafer, kar ve para olarak yorumlanır.

Rüyada Goril Yavrusu Görmek
   Rüya sahibinin geleceği ile ilgili olarak yaşadığı karasızlıklarının ortadan kalkmasına ve kişinin kendisi için en hayırlı olacak kararı vermesine yani nihayet bir karar kılmasına işaret eder. Aldığı karar kendisi için en isabetli ve en doğru karardır.

Rüyada Siyah Goril Görmek
   Rüyada siyah goril maddi yükümlülük anlamına gelir. Rüya sahibi için sorumluluğunun artması bu nedenle de geçimin zorlaşması şeklinde tabir edilir. Rüyasında siyah goril gören kişi, darlığa düşmemek için mecburen ikinci bir iş bulmak zorunda kalabilir.

Rüyada Beyaz Goril Görmek
   Rüyasında beyaz goril gören kişi, kişisel sorunlarından kurtulacak ve huzura kavuşacak demektir. Kişi, sıkıntılı günler geçirdiği için uzak kaldığı sosyal hayatına dönüp, yeniden insan içine çıkmaya başlayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Gorilden Kaçmak, Goril Kovalaması

   Rüyasında kendisini bir gorilin kovaladığını veya gorilden kaçtığını gören kişinin rüyası, borçlarını ödeyeceği ve rahat bir nefes alacağı anlamına gelir. Kişinin darda olan elinin bollaşmasına ve rahat rahat harcama yapmasına tabir edilir.

Rüyada Goril Beslemek
   Rüyasında goril beslediğini gören kişi, bugün bulduğunu bugün yiyen ve yarınını düşünmeyen kişi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin rüyası, günü birlik yaşadığına, geleceğine yönelik dikili bir ağacı olması adına hiçbir gayret göstermediğine işaret eder.

Rüyada Goril Sevmek
   Rüyasında goril sevdiğini gören kişinin hayatında çok güzel gelişmeler olacak demektir.

Etiketler; rüyada gorilden kacmak rüyada goril kovalaması rüyada goril görmek diyanet rüyada büyük maymun görmek rüyada goril görmek islami rüyada goril yavrusu görmek rüyada gorilin öldüğünü görmek rüyada goril sürüsü görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi