Rüyada GÖRÜMCE Görmek

Rüyada Görümcenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖRÜMCE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖRÜMCE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada görümce görmek rüya sahibinin başta anne-baba olmak üzere tüm hane halkından ve yakın çevresinden hakarete uğrayacağı ve kınanacağı bir şey yapacağına delalet eder. Rüyada görümce görmek çok iyi şekilde yorumlanmaz, tatsızlık, kavga, dedikodu, kötü haber ve kargaşa anlamına gelir.
   Bazı rüya tabirlerine göre eş tarafından bir kadını ve yine eş tarafından bir erkeği rüyada birlikte görmek evlat sahibi olmaya delalet eder. Görümce, insanın çevresindeki kuşkucu, kuruntulu, huysuz, mutsuz ve kavgacı kimselere işaret ettiği gibi rüya sahibinin de her şeyden kuşku duyan ve öküzün altında buzağı arayan, bir bardak suda fırtınalar koparan kişi olduğu yorumu yapılır. Bazı rüya tabirlerine göre görümce kişinin toplum için güzel ve hayırlı şeyler yaparak dilden dile dolaşan bir üne sahip olacağı ve hayır duaları göreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Görümce ile Kavga Etmek
   Bir kişi eğer rüyasında görümcesi ile kavga ettiğini ya da her hangi birinin görümcesi ile kavga ettiğini görürse bu, gününün berbat geçeceğine ve tüm aksiliklerin üst üste gelerek, gergin ve kötü bir gün geçirmesine delalet eder.

Rüyada Görümce ile Tartışmak
   Rüyada görümce ile tartışmak iş ve özel hayatın bozulmasına ve kötü şeyler yaşanmasına yorulur.

Rüyada Görümce Kaynana Görmek
   Rüyada görümce görmek ne kadar tatsızlıklara ve huzursuzluklara delalet ediyorsa, görümce ile kaynanayı birlikte görmek de o kadar iyi şeylere delalet ediyor. Kişinin işlerinin yoluna girmesine, eski kazancına ve dolayısıyla da eski güzel günlerine geri dönmesine işaret eder.

Rüyada Görümceyle Konuşmak

   Rüyada görümcesi ile konuştuğunu gören kişinin hayatı artık düzene girer. O gergin, üzüntülü ve sıkıntılı günleri geride bırakır ve yavaş yavaş yüzü gülmeye başlar.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında görümcesini veya baldızını görmesi; o kimsenin doğum münasebetiyle aile fertleri arasına yem bir kişinin daha katılacağına veya evine neşe ve sevinç gireceğine yorumlanır.

Etiketler; ruyada görümce görmek neye işarettir, rüyada görümceyle konuşmak, rüyada görümce ve kaynana görmek, rüyada görümcenin kocasını görmek, rüyada görümcenin kızını görmek, rüyada eski görümce görmek, rüyada görümce ile kavga etmek, rüyada görümcenin oğlunu görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi