Rüyada GÖZETLENMEK Görmek

Rüyada Gözetlenmenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖZETLENMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖZETLENMEK, GÖZETLENDİĞİNİ Görmek


   Rüyada gözetlenmek, iki şekilde tabir edilir. Bu rüyanın hem hayır hem de şer olduğu kabul edilir. Rüyayı gören kişinin uykularının kaçmasına, canın sıkılmasına, yüzünün asılmasına ve hayatının allak bullak olmasına neden olan bazı korkuları olduğu anlamına gelirken bir diğer yandan da rüya sahibinin hayattan yana bol mutluluk, ağız tadı ve şifa ile nasipleneceğine, afiyete ereceğine rivayet edilir.

Rüyada Gözetlendiğini Görmek
   Rüyada gözetlendiğini görmek de benzer şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişiyi umutsuzluklara, kararsızlıklara ve karamsarlıklara sürükleyen, bu nedenle de ne yapacağını bilemez hallere getiren bir takım düşünceleri olduğu anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibinin kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Evin Gözetlenmesi
   Rüyayı gören kişinin aile saadetine ve iyi geçimine iç geçiren, hayran olan ve bir o kadar da kıskanan bazı kişilerin varlığına ve bu insanların kendilerine imrenerek baktıklarına alamet eder.

Rüyada Takip Edilmek
   Rüyayı gören kişinin çok istediği halde bir türlü cesaretini toplayarak adım atamadığı ama içten içe hep hayalini kurduğu bir meselenin varlığına alamet eder. Rüya sahibinin belki de harekete geçse ulaşacağı bir arzusu olduğuna ama bir türlü kendine güvenerek yola çıkamadığına delalet eder.

Rüyada Birileri Tarafından İzlenmek

   Rüyayı gören kişiye heyecan verecek ve tabiri caizse sönmüş umutlarının yeniden alevlenmesine vesile olacak bazı haberlerin geleceğine ya da bu tarz gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin keyfi yavaş yavaş yerine gelecek demektir.

Rüyada Dürbünle İzlemek
   Rüyayı gören kişinin farklı bir meslek alanına kayacağına, bu işi çok kolay şekilde yapabildiğini göreceğine bu sayede hem daha rahat hem de getirisi daha fazla olan bir işe sahip olma imkanı elde edeceğine işaret eder.

Etiketler; rüyada erkek tarafından izlenmek, rüyada gizlice izlendiğini görmek, rüyada birileri tarafından izlenmek, rüyada gizlice izlenmek, rüyada eski sevgili tarafından izlenmek, rüyada pencereden izlenmek, rüyada başkasının evini gözetlemek, rüyada birinin kendisini izlediğini görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi