Rüyada GÖZLEME Görmek

Rüyada Gözlemenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖZLEME Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÖZLEME Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gözleme görmek, nimet ve rızık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin ekmek kapısı olan işine ve işinde göstereceği başarıya delalet eder. İşte yaşanacak olan güzel ve olumlu gelişmelere, kazancın bereketli, rızkın da hayırlı olacağına tabir edilir. Rüya sahibi ekmeğini büyük zahmetlerle kazanıyor ve yanlış yollara, hileye, fesada başvurmadan elde ediyor demektir. Rüyada gözleme görmek, borçların bitmesine, hastalıkların son bulmasına ve mutluluk verici başka gelişmeler olmasına işaret eder.

Rüyada Gözleme Yemek

   Hayırlara tabir edilir. Her türlü musibetten uzak olmaya, evinden işine, işinden evine sakin ve huzurlu bir hayat sürmeye delalet eder. Rüya sahibinin ailesinden sonra en çok üstüne düştüğü şey işi olduğu için, yani işini büyük bir ciddiyetle yaptığı için kazancının ve rızkının her zaman yerinde olacağına, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Gözleme Pişirmek
   Rüyasında gözleme pişirdiğini gören kişinin hayatta en çok işten yana yüzü gülecek demektir. Kazancı her geçen gün çoğalacak, fakirlik çekmeyecek ve borca düşmeyecektir diye değerlendirilir. Rüya sahibinin sağlıklı ve mutlu bir hayatı olacaktır.

Rüyada Gözleme Almak
   Rüyasında gözleme aldığını gören kişinin, yanında stajyer ya da kalfa olarak işin inceliklerini öğrettiği bir kişinin, kendisinin rakibi olacağına delalet eder. Yani bu rüya boynuzun kulağı geçmesi anlamına gelir.

Rüyada Bazlama Görmek
   Rüyada bazlama görmek de gözleme görmeye benzer şekilde tabir edilir ve hemen hemen aynı şekillerde yorumlanır. Kişinin gelirinin artmasına ve işlerinin çoğalmasına işaret eder. İşlerde verim, bolluk ve bereket olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bazlama Yemek
   Rüyada bazlama yediğini gören kişi, ele geçmez bir fırsat yakalayacak ve bu fırsattan en iyi şekilde istifade ederek, bol kazanç elde edecek demektir.

Etiketler; rüyada gözleme görmek diyadinnet, rüyada gözleme yemek ne demek, rüyada gözleme satmak, rüyada gözleme yemek islami, rüyada gözleme yemek ne anlama gelir, rüyada gözleme yapanları görmek, rüyada saçta gözleme pişirmek, rüyada birine gözleme vermek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi