Rüyada GÖZLENMEK Görmek

Rüyada Gözlenmenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÖZLENMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada GÖZLENMEK, GÖZLENDİĞİNİ Görmek


   Rüyada gözlenmek, olumlu ve olumsuz olarak iki şekilde tabir edilir. Yaşanan problemleri çözecek ve iş hayatını rahatlatacak bir haber alınacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine ve mutlu olunacağına delalet eder. Aynı zamanda, çok büyük zararlara uğranacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına ve iş konusunda alınan önlemlerin yetersiz kalacağına tabir edilir.

Rüyada İzlenmek
   Endişe, üzüntü ve sıkıntıların sona ereceğine, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine ve gayrimenkul işine girileceğine işaret eder.

Rüyada Biri Tarafından İzlenmek
   Hayırlı ve çok büyük kazanç sağlayacak işlere girileceğine, büyük başarılara imza atılacağına,  gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine ve mutlu, rahat ve sağlıklı bir döneme girileceğine tabir edilir.

Rüyada Erkek Tarafından İzlenmek

   Alınacak borcun doğru ve akıllıca kullanılması sayesinde büyük çalışmalara imza atılacağına, iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada Tuvalette İzlenmek
   Kişinin, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine ve işlerinin daha da artacağına delalet eder.

Rüyada Sevişirken İzlenmek
   Ortaklık kurulan bir kişinin önayak olması sayesinde çok hayırlı bir iş için adım atılacağına ve aile hayatı kurma yolunda verilecek olan bir karar sayesinde çok mutlu olunacağına yorumlanır.

Etiketler; rüyada erkek tarafından izlenmek, rüyada birileri tarafından izlenmek, ruyada gozetlendigini gormek, rüyada gizlice izlendiğini görmek, rüyada birisi tarafından gözetlenmek, rüyada eski sevgili tarafından izlenmek, rüyada evinin izlendiğini görmek, rüyada pencereden izlenmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi